Dokonalá reakce Harrisona Forda! Co odpověděl na to, že je stále velmi sexy?

Na Filmovém festivalu v Cannes měl premiéru dlouho očekávaný pátý díl série Indiana Jones a nástroj osudu. Navzdory svému věku předvádí ve filmu Harrison Ford opět neuvěřitelné kousky a vypadá stále velmi dobře. I když omládl částečně také díky moderním technologiím.

Jak je spokojený se svým omlazeným zevnějškem ve snímku? A jakou lichotkou ho zaskočila reportérka při tiskové konferenci?

Indiana Jones a nástroj osudu

Dobrodruh Indiana Jones žije v roce 1969 poklidným životem. Když ale zjistí, že americká vláda najala bývalé nacisty, aby porazila Sovětský svaz v boji o dobytí vesmíru, rozhodne se zasáhnout. V tom mu pomáhá jeho kmotřenka Helena. Jejich hlavním protivníkem je Jürgen Voller, který chce zlepšit svět podle svých ideálů.

Digitální omlazení

Od prvního filmu o Indianu Jonesovi uběhla už řada let. Při natáčení nejnovějšího dílu bylo proto v úvodu filmu potřeba použít moderní technologie k digitálnímu omlazení Harrisona Forda. I když se tento postup používá v současnosti stále častěji, ne vždy to dopadne úplně dobře.

Harrison Ford
Harrison Ford ve filmu Indiana Jones a nástroj osudu.  |  FOTO:  Profimedia

Moderní technologie

V tomto případě měli ale tvůrci štěstí, že měli k dispozici mnoho archivních materiálů z natáčení s Harrisonem Fordem, ze kterých mohli vycházet. Technologie se vyvinula do té míry, že mi připadá velmi realistická a vím, že to je můj obličej, okomentoval to osmdesátiletý představitel známého archeologa, kterého citoval web Just Jared

Archivní materiály

Nejde o žádné kouzlo photoshopu, takhle jsem vypadal před 35 lety, protože Lucasfilm má k dispozici každý filmový snímek, který jsme spolu za ta léta natočili. A tento proces, toto vědecké vytěžování této knihovny, bylo dobře využito, vysvětlil herec, který je s výsledkem velmi spokojený.

Harrison Ford
Harrison Ford na premiéře filmu Indiana Jones a nástroj osudu.  |  FOTO:  Profimedia

Spokojenost s věkem

Zároveň ale nezapomněl podotknout, že je potřeba používat tento trik jen tehdy, pokud je to myšleno upřímně a příběh to podporuje. Chtěl bych být zase tím chlapem. I když jsem se svým věkem opravdu spokojený. Mám rád, když jsem starší. Bylo skvělé být mladý, ale sakra, mohl jsem být mrtvý, ale pořád pracuju, shrnul to Harrison Ford.

Sexy Harrison Ford

Na svůj věk vypadá herec stále velmi dobře. Právě k jeho vzhledu se vyjádřila také jedna z reportérek na tiskové konferenci k filmu. Myslím, že jste stále velmi sexy, řekla bez obalu novinářka, kterou citoval web Entertainment Tonight. Ohromilo nás, když jsme viděli, jak si ve druhé scéně sundáváte tričko a pořád to tam máte. Jak se udržujete v kondici? A umíte jezdit na koni? pokračovala dál.

Dokonalá reakce

Takový kompliment Harrison Ford pravděpodobně vůbec nečekal, protože trvalo nějakou chvíli, než se vzpamatoval. Potom s humorem klidným hlasem odpověděl: Podívejte, byl jsem tímhle tělem obdařen. Díky, že jste si toho všimla. Na stále atraktivního Indiana Jonese se můžete v českých kinech těšit od 29. června.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Indiana Jones (@indianajones)

Harrisona Forda sledujte ve filmu Špionáž, který najdete na Voyo!

Sdílet
  • #Harrison Ford

TOP články

Nejnovější