Pocta Paulu Walkerovi: Koho hraje jeho dcera v Rychle a zběsile 10?

V českých kinech měl 18. května premiéru film Rychle a zběsile 10. V něm hraje malou roli i čtyřiadvacetiletá Meadow, dcera tragicky zesnulého Paula Walkera. To potěšilo nejen fanoušky, ale také herce ze série, kteří jsou po tolika letech společného natáčení téměř jako rodina.

Jakou postavu ve snímku Meadow ztvárnila? A jak se k tomu vyjádřily hvězdy série?

Rychle a zběsile 10

V desátém pokračování se bude navazovat na události z pátého dílu. V něm Dominic Toretto ukončil působení mocného brazilského narkobarona. Tomu všemu přihlížel zločincův syn Dante, který od toho dne osnuje plán pomsty. Vytvoří proto tým, který ze všeho nejvíce touží po tom pomstít se Dominicovi a jeho partě. Velkolepá bitva mezi těmito dvěma tábory se odehrává v působivém prostředí Říma.

Paul Walker

Mezi hlavní osobnosti série patřil dlouhá léta Paul Walker. V roce 2013 ho ale ve věku čtyřiceti let potkala tragická autonehoda. Jeho kamarád ztratil při řízení kontrolu nad vozidlem, které poté narazilo do stromu. Herec se naposledy objevil ve snímku Rychle a zběsile 7. I když některé jeho scény museli už dotáčet jeho dva bratři Caleb a Cody. Diváci tak ale měli možnost naposledy vidět Briana O'Connera v akci.

Rychle a zběsile
Herci z filmu Rychle a zběsile.  |  FOTO:  Universal Pictures

Meadow Walker

Všechny proto potěšila zpráva, že si v Rychle a zběsile 10 zahraje také hercova dcera Meadow Walker. Ztvárňuje letušku, která podává Jakobu Torettovi (v podání Johna Ceny) několik malých lahví alkoholu. 

Meadow Walker
Meadow Walker  |  FOTO:  Profimedia

Rodina 

První díl série byl vydán, když mi byl jeden rok! Vyrůstala jsem na place a sledovala svého otce, Vina, Jordanu, Michelle, Chrise a další na monitorech, vyjádřila se k tomu Meadow ve svém příspěvku na Instagramu. 

Díky tátovi jsem se narodila do rodiny Rychle a zběsile. Nemůžu uvěřit, že teď tam můžu být taky. S těmi, kteří byli nablízku a viděli mě vyrůstat, rozplývala se a potom ještě poděkovala všem zúčastněným za pomoc při natáčení. Jsem tak požehnaná, že mohu uctít odkaz svého otce a navždy to s ním sdílet, uzavřela to dojemně.

Vin Diesel

Dceru zesnulého herce chválili i jeho kolegové ze série. Něco mi to udělalo na duši, když jsem viděl, že chce uctít svého otce a svým způsobem přispět k jeho životnímu dílu. Znamenalo to pro mě všechno,” řekl k tomu Vin Diesel, kterého citoval časopis People.

Vin Diesel a Meadow Walker
Vin Diesel a Meadow Walker  |  FOTO:  Profimedia

Michelle Rodriguez

V podobném duchu její přítomnost ve filmu okomentovala i Michelle Rodriguez. Je to pro nás všechno, protože Paulova památka v rámci franšízy nikdy nezemře, takže dokud to děláme, musíme to udržovat, udržovat jeho energii při životě,” vysvětlila, jak to cítí.

Jordana Brewster

To samé si myslí i Jordana Brewster, která ztvárnila filmovou partnerku Paula Walkera. Podle ní je teď Meadow navždy vetkána do série”. To, že byla na place a dřela jako kůň, bylo opravdu, opravdu inspirující,” dodala herečka.

​Více o Paulu Walkerovi naleznete na Kinoboxu.

Sledovat ho můžete ve filmu Doupě na Voyo!

Sdílet
  • #Paul Walker
  • #Michelle Rodriguez
  • #Jordana Brewster
  • #Vin Diesel

TOP články

Nejnovější