Michael Douglas se pochlubil krásnou rodinou: Jeho dcera je celá maminka

Michael Douglas se stal středem pozornosti na filmovém festivalu v Cannes. Hvězda, která v průběhu dlouhé kariéry získala nejen obdiv fanoušků, ale také řadu prestižních ocenění, přilákala pozornost na červeném koberci díky svému neodolatelnému šarmu.

Michael Douglas (78) na filmovém festivalu v Cannes oslnil také svou krásnou rodinou. Na červeném koberci se objevil po boku manželky Catherine Zeta-Jones (53) a dcery Carys Zeta Douglas (20). Jeho rodina si v Cannes užívala nejen slavnostní atmosféru festivalu, ale také společně strávený čas. Carys a Catherine jsou opravdové dámy a jejich přítomnost na festivalu byla důkazem toho, že rodinné pouto je pro ně hodně důležité.

Rodina

Michel Douglas je pro své fanoušky nejen ikonou filmového průmyslu, ale také inspirací v oblasti rodinných hodnot. Jeho schopnost skloubit kariérní úspěchy s pečlivou péčí o blízké je obdivuhodná. Celá rodina je dokladem toho, jak láska, podpora a vzájemný respekt mohou posílit vztahy mezi blízkými lidmi. 

Galerie

Filmy

Michael Douglas se do filmových dějin nesmazatelně zapsal snímky Wall Street, Osudová přitažlivost, Základní instinkt či Volný pád. Lze ho s jistotou označit za jednoho z největších herců své generace. Jeho umění si připomeňte ve filmu V utajení na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější