Beetlejuice, Beetlejuice, Beetlejuice! Jak se Winona Ryder po 35 letech vrátila ke své roli?

Hororová komedie Beetlejuice z roku 1988 odstartovala nejen hvězdnou kariéru režiséra Tima Burtona. I když film zaznamenal obrovský úspěch a spekulovalo se o druhém pokračování, nakonec k ničemu takovému nedošlo. Diváci se druhého dílu dočkají až teď.

Kteří herci se v pokračování objeví? A kdy bude mít premiéru v kinech?

Beetlejuice 2

Natáčení filmu Beetlejuice 2 mělo podle časopisu People začít v Londýně 10. května. Režisérského postu se opět ujal Tim Burton. Za scénářem údajně stojí tvůrci seriálu Wednesday Alfred Gough a Miles Millar. Ostatně první čtyři díly Wednesday režíroval právě Tim Burton. Stále ale zůstává záhadou, o čem přesně snímek bude.

Winona Ryder

Paparazzi zachytili na fotografiích hvězdu seriálu Stranger Things Winonu Ryder, která sedí v autě v kostýmu. Měla by si totiž zopakovat svou roli Lydie Deetz z prvního dílu. Proto má na sobě její charakteristický účes a černé oblečení. Je k neuvěření, že vypadá téměř úplně stejně jako před 35 lety.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený People Magazine (@people)

Návrat hvězd

Ve druhém díle si zahraje celá řada herců z původního filmu. Michael Keaton si zopakuje roli protivného ducha Beetlejuice, bez kterého Tim Burton nechtěl pokračování natáčet. Nebude v něm chybět ani Catherine O'Hara.

Nováčci

Dceru Winony Ryder by měla ztvárnit Jenna Ortega, která zazářila právě v seriálu Wednesday. Nově by se k obsazení měli připojit taky Justin Theroux a Willem Dafoe jako strážci zákona v posmrtném životě. Dalším potvrzeným nováčkem v týmu je také Monica Bellucci.

Winona Ryder
Winona Ryder ve filmu Beetlejuice.  |  FOTO:  Profimedia

Premiéra v kinech

O čem film nakonec bude a jak se hercům podaří vrátit se k původním postavám, které hráli před tolika lety, na to si diváci budou muset ještě nějaký čas počkat. Do kin by měl totiž Beetlejuice 2 vtrhnout až 6. září 2024.

Galerie

Winonu Ryder sledujte ve filmu Nevyřízený účet, který najdete na Voyo!

Sdílet
  • #Willem Dafoe
  • #Winona Ryder
  • #Monica Bellucci
  • #Michael Keaton
  • #Catherine O'Hara
  • #Justin Theroux

TOP články

Nejnovější