Princezna Charlotte jako tajná zbraň královské rodiny: O čem rozhodlo pouhých pět sekund?

Rodina prince Williama uchvátila během korunovace nejen fanoušky královské rodiny. Všichni pozitivně hodnotili vystupování prince, princezny Catherine a jejich tří dětí. Pozornost veřejnosti se také zaměřila na osmiletou princeznu Charlotte, která podle ní bude v budoucnosti pro královskou rodinu velmi důležitým členem. A také pro svého staršího bratra – druhého následníka trůnu.

Korunovace krále Karla III. a královny Camilly se konala v sobotu 6. května. Do Westminsterského paláce dorazila i princezna Charlotte, která měla na hlavě květinovou čelenku, stejně jako její maminka, a šaty od Alexandera McQueena.

Budoucnost královské rodiny

Podle expertů na královskou rodinu byla korunovace významná právě pro princeznu Charlotte, která všechny oslnila. A to díky své připravenosti, kterou prokázala během korunovačního víkendu. Princezna se zúčastnila samotné korunovace, koncertu, který se konal k významné příležitosti, a také vyrazila s rodinou pomáhat skautům zvelebit jejich chatu.

Královská novinářka Angela Mollard popsala princeznu jako připravenou, ostražitou a nadšenou. „Je jí teprve osm. Je náhradnicí a neočekává se, že se stane následníkem trůnu, i tak se princezna Charlotte projevila jako tajná zbraň královské rodiny. Jako třetí v pořadí na trůn si zatím užívá hravé normální dětství, ale pokud se ukáže, že má pracovní morálku a drzost princezny Anny spolu se stylem její matky a babičky, tak se očekává, že bude pro královskou rodinu požehnáním,“ řekla Mollard pro 7News.

Sourozenci

Podle novinářky by se mohla princezna stát pro svého staršího bratra v budoucnosti důležitou oporou, jakou je momentálně princezna Anna pro krále Karla III. Dále se prý také princezna začíná podobat princezně Dianě. A to v určité hravosti a vyrovnanosti. Dokázat to měla dobrovolnická akce u skautů, kam princezna vyrazila s rodinou. U ohně jí spadlo jídlo na zem, ona ho ale sebrala a snědla. A to podle slavného pravidla pěti sekund do několika vteřin. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější