Princezna Catherine popsala život v královské rodině. Co je pro ni každodenní výzvou?

Princezna Catherine se stala součástí královské rodiny poté, co začala chodit s princem Williamem, se kterým se v roce 2010 zasnoubila. A o rok později měli svatbu. Od té doby má princezna královské povinnosti. Stát se součástí královské rodiny ale nebylo nic jednoduchého. Musela se toho hodně naučit.

Princezna Catherine se vydala na návštěvu Bathu, kde se setkala se studenty školy Svaté Kateřiny. A mezi přítomnými, kteří měli možnost se s princeznou seznámit, byla i britská olympijská šampionka a bývalá atletka Kelly Holmes. Spolu s princeznou a studenty probírali život v královské rodině.

Disciplína

Co všechno se při setkání řešilo? „Ptali se jí na to, jaké to je být v královské rodině. Chtěla to dělat? A ona řekla, že se to musela naučit. Je obtížné, když víte, že musíte být akceptovaný a zapadnout. A každý den se stále učíte,“ prozradila Holmes, kterou citoval britský deník Express

​​Talentovaná princezna

V sobotu 13. května potěšila princezna fanoušky královské rodiny, když se objevila v úvodní sekci finále mezinárodní soutěže Eurovize. Princezna usedla za klavír a zahrála skladbu Stefania od skupiny Kalush Orchestra, která soutěž vyhrála loni. K hudbě má princezna blízko už od malička a hru na klavír se učila už jako malá.

Při vystoupení princezny Catherine fanouškům neunikla podoba s princeznou Dianou. A to díky šatům a náušnicím. Princezna na sobě měla modré šaty stejně jako Diana v roce 1996 na charitativní akci pořádané v Sydney. A k šatům Catherine zvolila pár diamantových a safírových náušnic, které dříve patřily Dianě, napsal magazín Hello!

Sdílet

TOP články

Nejnovější