Kouzelnická rodina se rozrůstá: Zrzka, která se zamilovala do Harryho Pottera, bude maminkou!

Fanoušci Harryho Pottera mají další důvod k radosti. Poté, co byl nedávno Daniel Radcliffe spatřen v ulicích New Yorku s kočárkem, se nyní na potomka těší Bonnie Wright, představitelka Ginny Weasley.

Představitelka Ginny Weasley, která byla zamilovaná do nejznámějšího čaroděje Harryho Pottera, se na sociální síti pochlubila radostnou novinkou! Brzy se stane maminkou!

Těhotenství

„Budeme mít miminko! Jsme tak nadšeni, že s ním budeme moci sdílet tuto krásnou zemi. Jaká divoká a pokorná jízda je těhotenství, když se proměňujeme, aby vzniklo místo pro nový život,“ napsala herečka k fotce, na níž je pózuje spolu s manželem Andrewem Lococem.​

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený BONNIE WRIGHT (@thisisbwright)

První potomek
Bonnie se za Andrewa provdala v březnu 2022. Na svého prvního potomka se moc těší. „Andrew a já se nemůžeme dočkat, až se letos setkáme s naším dítětem a staneme se rodiči,“ napsala dojatá budoucí maminka k příspěvku.

Kouzelnická rodina se rozrůstá
Představitelka Ginny není jedinou osobou ze slavné ságy, která se brzy stane rodičem. Její filmový bráška Ron, kterého ztvárnil Rupert Grint se stal otcem v roce 2020, kdy se mu narodila dcera Wednesday. Z otcovství se také raduje Devon Murray, představitel Seamuse Finnigana, kterému se v roce 2021 narodil syn Cooper Michael Murray. A v roce 2022 se radovala z miminka Jessie Cave, která v Harrym Potterovi ztvárnila Levanduli Brown.

Sdílet

TOP články

Nejnovější