Arnold Schwarzenegger natáčí nový film: V 75 letech má lepší fyzičku než mnozí třicátníci!

Arnold Schwarzenegger patří mezi legendy akčního žánru, který ani po letech neopouští. Po krátké herecké pauze by měl ztvárnit hlavní roli v připravovaném snímku s názvem Breakout. Na obzoru jsou také další tři filmové novinky, ve kterých by se měl objevit.

O čem má být akční trhák Breakout? A ve kterých dalších snímcích budou moct diváci vidět Arnolda Schwarzeneggera?

Druhý comeback

Web Deadline v pondělí informoval o tom, že se Arnold Schwarzenegger po letech znovu ukáže na velkém plátně. Na něm naposledy zářil v roce 2019, kdy si zopakoval roli robota T-800 ve filmu Terminátor: Temný osud. Jedná se o druhou pauzu v jeho herecké kariéře. Ta první proběhla mezi lety 2005 až 2009, kdy zastával funkci guvernéra Kalifornie. Poté v roce 2010 účinkoval ve snímku Expendables: Postradatelní.

Breakout

 V akčním filmu Breakout bude Arnold Schwarzenegger hrát postavu jménem Terry Reynolds. Jeho nevlastní syn je odsouzen na 25 let do vězení za zločin, který nespáchal. Aby ho zachránil, bude muset sám utéct z vězení, překonat jeho příliš horlivého ředitele a uprchnout ze země. Už teď je tedy jasné, že půjde skutečně o napínavou podívanou. Lhostejno, že herci je už teď pětasedmdesát let. Díky své dobré fyzické kondici je na tom možná lépe než mnozí třicátníci.

Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger  |  FOTO:  Profimedia

Akční hrdinové

Natáčení by mělo začít koncem tohoto roku ve východní Evropě. Režie by se měl ujmout Scott Waugh, který momentálně s dalšími stálicemi akčního žánru Jasonem Stathamem a Sylvesterem Stallonem pracuje na čtvrtém pokračování Expendables. V předchozích dílech této série se v minulosti objevil právě také Arnold Schwarzenegger.

Zábavná jízda

„Nemůžeme být více nadšení, že budeme pracovat se Scottem, čerstvě po natáčení očekávaných Expendables 4, kteří budou obrovští,“ okomentoval to producent filmu Breakout Jeff Elliott, kterého citoval web Deadline. „Když se k tomu přidá Arnold, pravděpodobně největší akční hvězda v dějinách filmu, bude to pro diváky po celém světě velmi zábavná jízda,“ shrnul to.

Legenda o Conanovi a Trojčata

Kromě tohoto velkorozpočtového projektu je v postprodukci také další film Arnolda Schwarzeneggera, který se jmenuje Kung Fury 2. Už delší dobu je v plánu snímek Legenda o Conanovi, ve kterém by se herec vrátil k postavě válečníka, díky níž odstartovala jeho hvězdná kariéra. V roce 2025 by zase mělo spatřit světlo světa druhé pokračování filmu Dvojčata s názvem Trojčata. K Arnoldu Schwarzeneggerovi a Dannymu DeVitovi by se v něm měl přidat dosud neznámý bratr Eddie Murphy.

Film Plán útěku s Arnoldem Schwarzeneggerem sledujte na Voyo!

Sdílet
  • #Arnold Schwarzenegger

TOP články

Nejnovější