Jak sbalit dceru Arnolda Schwarzeneggera? Chris Pratt si ji nabrnkl v kostele!

Chris Pratt byl v úterý hostem talk show Drew Barrymore. V novince Super Mario Bros. ve filmu propůjčil totiž hlas nejznámějšímu videohernímu instalatérovi na světě. Při té příležitosti prozradil, jak se seznámil se svou současnou manželkou Katherine Schwarzenegger.

Na jakém místě se poprvé potkali? A jaký má Chris Pratt vztah k náboženství?

Milovník svateb

Třiačtyřicetiletý herec začal s dcerou legendárního Arnolda Schwarzeneggera chodit v roce 2018 a hned během následujícího roku se vzali. Dalo by se tedy říct, že to byla skoro láska na první pohled! Ne každý se totiž tak vehementně hrne do svatby. Zvlášť když se jen o rok dříve Chris Pratt rozvedl s herečkou Annou Faris, se kterou byli manželé téměř deset let a mají spolu syna Jacka.

Chris Pratt a Katherine Schwarzenegger
Chris Pratt a Katherine Schwarzenegger  |  FOTO:  Profimedia

Vyšší moc

Možná za to ale mohla nějaká vyšší moc. Chris Pratt právě prožíval smutné období. V mém životě byla chvíle, kdy jsem se opravdu trápil a cítil se zlomený, citoval herce web Just Jared. Prosil tehdy Boha, aby mu pomohl to překonat. Krátce nato jsem potkal ženu svých snů. Všechno je to o načasování. Tam venku je pro vás dokonalý plán. Musíte mít víru, vysvětlila hvězda Jurského světa.

Seznámení v kostele

Už jenom jeho seznámení s budoucí manželkou proběhlo na velmi neobvyklém místě potkali se totiž v kostele. Seděl jsem v první lavici. A člověk tak nějak nechce, aby si v kostele říkal: Jé, kdo je to?' Ale potají jsem se na ni díval a říkal si: Kdo je to? No nic, co to dělám! No tak, jsem rozbitý, pomoz mi. Ale kdo je to?' A tak jsme si padli do oka,“ prozradil Chris Pratt.

Super Mario Bros. ve filmu

„Bůh má tlačítko na rychlé přetáčení, víte, když je to správné, tak bum. Někdo vás srazí, zamilujete se, vezmete se a teď máme dvě krásné dcery, které rozšířily mou rodinu. Je to opravdu skvělý pocit,” rozplýval se herec před Drew Barrymore. Společně s manželkou v neděli pózovali na premiéře Super Mario Bros. ve filmu. Na veřejné akci se společně ukázali po téměř čtyřech letech, ale z fotek je patrné, že jim to spolu stále velmi dobře klape.

Jurský svět.
Chris Pratt ve filmu Jurský svět.  |  FOTO:  Nova.cz

Chrise Pratta sledujte ve filmu Pozdravy ze spermabanky, který najdete na Voyo!

Sdílet
  • #Chris Pratt

TOP články

Nejnovější