Náročné natáčení Malého Sheldona: S jakou scénou měla hvězda seriálu problém?

Seriál Malý Sheldon se mezi diváky těší velké popularitě. Herečka Raegan Revord, která hraje Sheldonovo dvojče Missy, promluvila o tom, jak náročné pro ni bylo natáčení jednoho z nejnovějších dílů. V něm totiž její postava zažije automobilovou nehodu.

Proč bylo pro herečku natáčení této scény tak traumatické? A jak se k ní zachoval štáb?

Teorie velkého třesku

Sitcom Teorie velkého třesku o čtveřici geniálních vědců, kteří se marně snaží fungovat ve skutečném světě, se stal jedním z nejoblíbenějších seriálů vůbec. Není proto divu, že v roce 2017 vznikl spin-off, který sleduje dětství toho nejpodivnějšího z nich – Malý Sheldon. Navzdory tomu si totiž Sheldon Cooper získal srdce všech diváků.

Teorie velkého třesku.
Teorie velkého třesku.  |  FOTO:  TV Nova

Natáčení autonehody

V jednom z nejnovějších dílů Malého Sheldona zažije postava Missy autonehodu. Když jsem četla scénář, pamatuji si, že jsem byla nadšená. Zvlášť kvůli tomu, že jsem měla natáčet se svou kamarádkou Mckennou Grace, prozradila její představitelka Raegan Revord, kterou citoval časopis People. To ale ještě netušila, jak náročné to nakonec bude.

Záchvaty paniky

S matkou totiž nedávno zažila skutečnou dopravní nehodu, která ji velmi poznamenala. Tato událost zanechala trvalé dopady na jejím duševním i fyzickém zdraví. Ještě týdny po nehodě jsem měla záchvaty paniky a posttraumatickou stresovou poruchu, prozradila patnáctiletá herečka.

Iain Armitage a Raegan Revord z Malého Sheldona.
Iain Armitage a Raegan Revord z Malého Sheldona.  |  FOTO:  Profimedia

Návrat do sedla

Na svůj Instagram napsala, že natáčení této epizody pro ni bylo neuvěřitelně náročné. Ironií je, že jsem skoro celý ten díl v autě, ale víte, jak se říká, musíte se vrátit do sedla, zhodnotila to pozitivně.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Raegan Revord (@raeganrevord)

Zdraví na prvním místě

Navíc ji velmi potěšilo, jak se k tomu postavil celý štáb: Celou dobu mě kontrolovali a ani jednou jsem neměla pocit, že je pro ně dokončení natáčení prioritou. Moje zdraví bylo na prvním místě. S tím souhlasila také její kolegyně Mckenna Grace. Vidět, jak moc se o vás show stará jako herce a lidské bytosti, je vážně speciální. Jsem na tebe hrdá, že jsi to zvládla. Miluju tě, okomentovala to představitelka seriálové Paige, kterou citoval časopis People.

Malý Sheldon.
Malý Sheldon.  |  FOTO:  TV Nova

Seriál Malý Sheldon sledujte pravidelně na Nova Fun!

Sdílet
  • #Raegan Revord

TOP články

Nejnovější