Jak líbá Jennifer Aniston? Adam Sandler práskl, jaká věc ho vyděsila!

Jennifer Aniston a Adam Sandler si spolu už potřetí zahráli ve filmu milostný pár. Jejich nejnovější snímek Vražda v Paříži je pokračováním prvního dílu s názvem Vražda na jachtě. Ve všech jejich společných filmech došlo pokaždé i na líbání! A nebyla to pro ně úplně procházka růžovou zahradou...

Co vždycky vyděsilo Adama Sandlera, když se měl políbit s Jennifer Aniston? A o jakou kosmetickou úpravu požádala herečka svého kolegu?

Veřejné pošťuchování

Jennifer Aniston a Adam Sandler mají smysl pro humor. Navzájem se pošťuchují i na všech promočních akcích k novému filmu Vražda v Paříži. Jejich fanoušci se pak díky tomu dozví mnoho intimních detailů z natáčení, o kterých by jinak neměli ani tušení.

Jennifer Aniston a Adam Sandler
Jennifer Aniston a Adam Sandler  |  FOTO:  Profimedia

Nepříjemná líbačka

Oblíbený komik například nedávno prozradil, že se svou kolegyní nemají úplně tu nejlepší chemii při líbání. Když měli líbací scénu natáčet, jedna věc ho u Jennifer Aniston vyloženě vyděsila. „Proboha, nech tu pusu zavřenou, napomínal ji na place. „Měla ji tak doširoka otevřenou! Pokaždé přišla s otevřenými ústy a já na to: Hej, hej! Co to děláme?'“ vtipkoval Adam Sandler pro deník USA Today.

Měkké vousy

Představitelka Rachel z Přátel na něj měla ale taky jeden požadavek. Už při natáčení prvního dílu akční komedie ho totiž poprosila, zda by si před jejich líbáním nemohl dát trochu olejíčku na vousy. „Jo, chtěla, abych měl hezké, měkké vousy, citoval Adama Sandlera web Just Jared.

Jennifer Aniston a Adam Sandler
Jennifer Aniston a Adam Sandler  |  FOTO:  Profimedia

Vtipné zprávy

Jennifer Aniston se prý vyloženě nemohla dočkat, až budou společnou líbačku natáčet. „Miluje to. Posílá mi zprávy: Devět dní do líbání a je to tady,'“ prozradil její filmový partner. I když to tak trochu vypadalo, jako by si to herec vymyslel, jeho kolegyně to následně potvrdila slovy: „To aby ses připravil.

Rady od manželky

Natáčení této delikátní scény se tentokrát zúčastnila i Sandlerova manželka Jackie, která si neodpustila komentáře, ať Jennifer líbá silněji a hlouběji. Herec dodal, že slyšet něco takového bylo v tu chvíli vyloženě trapné. Líbání sledovaly i jeho děti, které mají Jennifer moc rády a neustále herce pobízejí, ať jí pořídí nějaký hezký dárek. Snad je pohled na to, jak jejich tatínek líbá cizí paní, příliš nepoznamená.

Jennifer Aniston a Adam Sandler
Jennifer Aniston a Adam Sandler  |  FOTO:  Profimedia

Seriál Přátelé sledujte pravidelně na Nova Fun!

Sdílet
  • #Jennifer Aniston
  • #Adam Sandler

TOP články

Nejnovější