Obžalovaná Gwyneth Paltrow a soudní komedie roku: Chystala krabice s vývarem pro porotu?

Kladívko bylo vrženo, porota rozhodla. Gwyneth Paltrow nenese vinu za zranění na lyžích, která byla způsobena důchodci Terry Sandersonovi v roce 2016. Soud rozhodl v její prospěch i přesto, že porotce nemohla obdarovat lízátky. Sanderson tak herečce musí zaplatit přislíbený jeden dolar.

Že to zní jako příliš velký bizár? To si pište! Podle mnohých se dokonce jednalo o nejlepší komedii, v jaké kdy Gwyneth Paltrow zazářila. Užijte si nejlepší momenty týdenního procesu, po kterém se bude internetovým trollům ještě dlouho stýskat.

Gwyneth a její vizáž sériového vraha

To, že soudní přelíčení bude stát za to, nasvědčovala už image blonďaté krásky. K prvnímu stání se dostavila ve velkých brýlích, roláku a s kyselým výrazem ve tváři. Fanoušci se okamžitě začali dohadovat, zda vizáž ukradla ze slavného filmu Klan Gucci.

Gwyneth Paltrow soud
Gwyneth Paltrow  |  FOTO:  Instagram @ladygaga / Profimedia

​Tvarem retro brýlí navíc až podezřele připomínala slavného sériového vraha Jeffreyho Dahmera. Zřejmě nemusíme zdůrazňovat, že z brýlí se prakticky okamžitě stal absolutní hit e-shopů.

Sladkosti pro porotce nechte v kapse

Internetové vody rozvířil i fakt, že Gwyneth Paltrow požádala soudce, zda by porotcům mohla rozdat sladkosti jako poděkování za to, že se dostavili k soudu. Rozdávání cukrovinek ale přísný soudce nepovolil. Nezaujatá porota a zdravý chrup přece tvoří základ nezávislé justice.

Zdroj: Giphy.cz

Pornografická kresbička? Ale kdepak, rekonstrukce zločinu!

Právníci Sandersona a Paltrow nenechali nic náhodě a rekonstrukci osudové srážky vykreslili do nejmenších detailů. Kreslicí umění expertů si zkrátka musíte zamilovat!

Gwyneth Paltrow soud
Gwyneth Paltrow  |  FOTO:  YouTube @lawandcrimenetwork

Krabice plné důkazů, nebo zdravých receptů?

Mnoho fanoušků šokoval také fakt, kolik krabic právníci Gwyneth Paltrow k soudu přinesli. Nacházely se v nich důkazy? Výpisy za pernamentky a post-šokové terapie? Ale kdeže! Čmuchalové ihned přišli s teorií, že krabice plné „důkazů“ ve skutečnosti obsahují vyhlášený vývar, který Gwyneth Paltrow navařila pro zmoženou porotu.

Gwyneth Paltrow u soudu
Gwyneth Paltrow u soudu  |  FOTO:  TV Nova

Tajemná slůvka na odchodu

Gwyneth Paltrow je nevinná! Tak rozhodla porota, která i přes absenci lízátek a čokolád rozhodla ve prospěch slavné herečky. Nejen, že Terry Sanderson neuvidí tři miliony dolarů, o které Paltrow žaloval. Držitelka Oscara k němu navíc přispěchala a s ledovým klidem mu něco zašeptala do ouška. Co to bylo? Vše se dozvíte ve článku níže.

Sdílet

TOP články

Nejnovější