Tři miliony dolarů z ní nevyždímal! Co pošeptala Gwyneth Paltrow muži, který ji žaloval?

Držitelka Oscara Gwyneth Paltrow byla ve čtvrtek po táhlém soudním sporu shledána nevinnou. Terry Sanderson ji žaloval o 3,1 milionu dolarů za „trvalé traumatické poranění mozku“, čtyři zlomená žebra, bolest, utrpení, ztrátu radosti ze života, emocionální úzkost a znetvoření.“ po lyžařské nehodě, která se stala v roce 2016. Paltrow při odchodu ze soudní síně pošeptala žalujícímu něco do ucha a my víme co!

Incident z roku 2016 se podle Sandersona udál tak, že oba zúčastnění sjížděli sjezdovku pro začátečníky v Deer Valley Resort, přičemž Paltrow ztratila kontrolu a srazila ho. Od nehody prý ujela a o zraněného se nezajímala. Sanderson zůstal ležet omráčený a vážně zraněný ve sněhu, bez pomoci.

Ztráta radosti ze života
Sanderson, který je lékař, požadoval náhradu škody přesahující 3,1 milionu dolarů a tvrdil, že havárie měla za následek „trvalé traumatické poranění mozku“, čtyři zlomená žebra, bolest, utrpení, ztrátu radosti ze života, emocionální úzkost a znetvoření“. Právní zástupce Gwyneth Paltrow řekl tehdy pro PEOPLE: „Tato žaloba je zcela bezdůvodná. Každý, kdo si přečte fakta, si to uvědomí.“ Paltrow obvinění také popřela a řekla, že Sanderson byl ve skutečnosti tím, kdo ji udeřil zezadu a poté se snažil „využít její popularity a bohatství“.

Gwyneth Paltrow u soudu
Gwyneth Paltrow u soudu  |  FOTO:  TV Nova

Lhala?
Ačkoliv se z ní Sanderson snažil v podstatě vyždímat peníze, herečka mu prý nepřála nic zlého. Poté, co byla konečně shledána nevinnou, pošeptala Sandersonovi do ucha při odchodu ze soudní síně krátký vzkaz. Sám Sanderson pak onen vzkaz tlumočil novinářům: „Přeji vám vše dobré.“ To byla věta, kterou uslyšel od vítězky soudního sporu. Sanderson jí pak odvětil: „Děkuji, drahá.“ Novinářům sdělil, že slova od herečky byla laskavá. Na dotaz, jestli si myslí, že lhala odpověděl: „Věřím, že říkala pravdu.“

Sdílet

TOP články

Nejnovější