Christina Aguilera chce být vzorem pro svou dceru. Jak s ní v osmi letech mluví o sexu?

Christina Aguilera se nebojí mluvit ani o těch nejintimnějších záležitostech. Dokazuje tím, že i světově známé hvězdy jsou jenom lidé se stejnými potřebami jako všichni ostatní smrtelníci. V nejnovějším rozhovoru se rozpovídala o tom, jak vypadá její sexuální život.

Proč by se podle ní mělo o sexu více mluvit? Jak se zvládá pohybovat v odvětví, kterému dominují muži? A do jakých sexuálních praktik se s partnerem pouští? 

Sexuální zdraví 

Podle Christiny Aguilery je dnešní společnost tak zaneprázdněná, že zapomíná mít zdravý sexuální život. Chtěla by proto o tomto tématu zvýšit povědomí. Sex by se měl podle ní stát pro každou ženu běžnou záležitostí, protože přispívá ke zlepšení kvality života. „Vždy jsem chtěla, aby se ženy cítily dostatečně pohodlně a bezpečně na to, aby mohly prozkoumat, co jim dělá dobře,“ řekla upřímně pro web Allure

Christina Aguilera
Christina Aguilera  |  FOTO:  Profimedia

Mužské názory 

Zpěvačka začala už ve velmi nízkém věku vystupovat v pořadu The Mickey Mouse Club. Během svého působení v tomto byznysu se setkala s mnoha názory na své tělo a sexualitu, které většinou pocházely od mužů. Právě pánové z produkce z velké části formovali vzhled jejího prvního alba. To ale ve skutečnosti vůbec neodráželo to, jaká tehdy doopravdy byla.  

Otevřenost k dceři 

Autorka hitů Lady Marmalade nebo Candyman si dala za cíl dovést ženy k tomu, aby se ve svém těle cítily dobře a přemýšlely nad tím, jaké produkty používají. Zvlášť osobní se pro ni tento úkol stal teď, když má dceru Summer, se kterou o všech těchto tématech otevřeně mluví. „Vedeme rozhovory typu: Co je to tampon? Jakou máš menstruaci?' Je jí osm, ale vzdělání je všechno,“ vysvětlila zpěvačka. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Christina Aguilera (@xtina)

Testování lubrikantů 

Kvůli tomu všemu se Christina Aguilera také rozhodla zapojit do projektu společnosti, která vyrábí lubrikanty určené ke zlepšení sexuálního zdraví. Některé starší lubrikanty podle ní totiž obsahují škodlivé chemikálie. Zpěvačka je dokonce sama zkouší a nemůže si je vynachválit. „Testuji je na sobě nebo s partnerem. Sexualita je zábava! Zkoumání sebe sama by mělo být posilující a mělo by to být něco, při čem se všichni cítíme bezpečně,“ okomentovala to. 

Intimní poslání 

Každá žena je jiná a může trpět nějakým intimním problémem, který se ale dá řešit. A čím více víme o svém těle, tím lépe se o něj můžeme postarat. Proto se zpěvačka snaží o to, aby toto téma přestalo být stigmatizované. „Pokud mohu dodat ostatním ženám odvahu vykročit nebo prozkoumat samy sebe, pak je moje práce hotová,“ shrnula své poslání.

Christina Aguilera
Christina Aguilera  |  FOTO:  Profimedia

Christinu Aguileru sledujte ve filmu Zoe, který najdete na Voyo!

Sdílet
  • #Christina Aguilera

TOP články

Nejnovější