Představitelka Ginny z Harryho Pottera měla kouzelnou svatbu! Jaké bylo hlavní téma?

V nejslavnějším čarodějnickém filmu o Harrym Potterovi ztvárnila Ginny Weasleyovou herečka Bonnie Wright, která se před rokem vdala. Nyní na Instagramu zveřejnila fotografie ze svatby. A také prozradila detaily z jejího důležitého dne.

Jako Ginny Weasleyová se stala manželkou slavného čaroděje Harryho Pottera, v reálném životě se její představitelka Bonnie Wright zamilovala do Andrewa Lococa, za kterého se v loňském roce provdala.

Svatba s ohledem na planetu

S budoucím manželem se herečka seznámila v roce 2018 na silvestrovském večírku, informoval časopis Brides. Postupem času začal pár přemýšlet o svatbě a v roce 2021 proběhly zásnuby. Svatba se uskutečnila 19. března 2022 ve městě San Juan Capistrano v americké Kalifornii, kam pozvali celkem 110 hostů. „Naší vizí bylo, aby to byla oslava lásky i společenství. Chtěli jsme, aby to bylo intimní a aby se lidé cítili přítomně a uvolněně,“ svěřila se herečka časopisu. 

Po roce herečka odtajnila další detaily. Kdo čekal kouzelnickou veselku, jakou často mívají skalní fanoušci Harryho Pottera, byl zklamán – hlavním tématem svatby byla udržitelnost: „Bylo pro nás důležité, aby se na svatbě odrazila naše láska k životnímu prostředí. Používali jsme udržitelné materiály místo jednorázových obalů,“ napsala herečka na svém instagramu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený BRIDES (@brides)

Dobové šaty

Zásnubní prsteny partnerům zařídili rodiče herečky, kteří vlastní firmu na výrobu šperků. A šaty, které měla Wright na sobě, byly sto let staré. „Věděla jsem, že si chci obléct vintage šaty. Na světě je tolik krásných šatů plných charakteru a příběhu,“ řekla herečka. Celkem salon, ze kterých šaty pocházely, navštívila herečka dvakrát, než našla ty pravé.

A co by doporučila párům, které plánují svatbu? „Postupujte pomalu, často se vzájemně kontrolujte. A buďte pro sebe navzájem velikou oporou,“ dodala.

Harry Potter

​Radostné chvíle v životě zažívají i další herečtí kolegové z Harryho Pottera. Jeho představitel Daniel Radcliffe se stane otcem. S partnerkou Erin čekají prvního potomka, který by se měl narodit ke konci roku. Dítě už má i Ruper Grint, který ztvárnil Rona Weasleyho. A zamilovaná by mohla být i představitelka Hermiony Emma Watson, která si nedávno užívala koncert Taylor Swift se svým bývalým partnerem Brendanem Wallacem, napsal web Just Jared. Zda se k sobě vrátili, ale není jisté.

Sdílet

TOP články

Nejnovější