Charlie Sheen vystřízlivěl a věnuje se dětem. Plánuje se vrátit k herectví?

Charlie Sheen se proslavil mnoha komickými rolemi a život si vždy užíval plnými doušky. Právě jeho bouřlivé chování se dost podepsalo na jeho soukromém i pracovním životě. Teď to ale vypadá, že se snaží chovat jako vzorný otec. V úterý ho paparazzi vyfotili, jak se se svými dvojčaty prochází po Malibu.

Proč se herec Charlie Sheen soudil s bývalou manželkou Brooke Mueller? Kolik má vlastně celkem dětí? A vrátí se někdy k herectví?

Alkohol, drogy a ženy

Charlie Sheen patřil k nejobsazovanějším hercům Hollywoodu. Jeho rozjetá kariéra ale postupně upadala, když začal mít problémy s alkoholem, drogami a ženami. Zašlo to dokonce tak daleko, že v roce 2011 dostal vyhazovat z kultovního seriálu Dva a půl chlapa, ve kterém byl hlavní hvězdou. O čtyři roky později veřejně přiznal, že je HIV pozitivní.

Charlie Sheen.
Charlie Sheen v seriálu Dva a půl chlapa.  |  FOTO:  TV Nova

Středoškolská láska

Z prvního vztahu se středoškolskou láskou Paulou Profit má první dítě Cassandru Jade Estevez, která se narodila v roce 1984. Její matce bylo v té době teprve devatenáct let. Během svého života byl herec třikrát ženatý, ale ani jeden sňatek neměl dlouhého trvání. Jeho první manželství s herečkou Donnou Peele vydrželo pouhý rok.

Pět dětí

V roce 2002 si vzal herečku Denise Richards, s níž má devatenáctiletou dceru Sam a sedmnáctiletou Lolu Rose. Po čtyřech letech se ale nechali rozvést. Jeho zatím poslední manželkou byla herečka Brooke Mueller. Jejich svazek trval mezi lety 2008 až 2011 a vzešla z něj dnes již čtrnáctiletá dvojčata Max a Bob.

Charlie Sheen.
Charlie Sheen s dětmi.  |  FOTO:  Profimedia

Soudní spor

Právě s poslední zmíněnou ženou vedl herec dlouhotrvající soudní spor. V roce 2018 totiž podal žádost, aby mu soud snížil výživné, které musí na dvojčata platit. Odůvodnil to tehdy tím, že si nemůže dovolit posílat jim 55 tisíc dolarů měsíčně, protože už posílá 20 tisíc dolarů svým dvěma dcerám, které má s Denise Richards. Tvrdil, že je ve vážné finanční krizi, protože nemůže najít stálou hereckou práci. Jeho slova citoval deník Daily Mail.

Charlie Sheen
Charlie Sheen  |  FOTO:  Profimedia

Mír

Soud byl ukončen teprve loni v dubnu, když se bývalí manželé konečně dohodli na výši výživného. Proces byl o to těžší, že oba měli v minulosti potíže se závislostmi a mělo mezi nimi údajně dojít i k násilí. Právní zástupce Charlieho Sheena ve svém prohlášení dokonce pochválil dvojici za to, že dala na první místo potřeby svých dětí. „Měli bychom jim zatleskat za to, že se tak stalo,“ citoval ho časopis US Weekly.

Dva a půl chlapa.
Charlie Sheen v seriálu Dva a půl chlapa.

Vzorný otec

Vypadá to, že od té doby se se všemi svými dětmi snaží Charlie Sheen trávit co možná nejvíce času. V úterý byl například spatřen se svými dvojčaty, jak se společně procházejí po ulicích Malibu. Na sobě měl nenápadnou černou mikinu, kšiltovku, brýle a modré tepláky.

Charlie Sheen
Charlie Sheen s dětmi v Malibu.  |  FOTO:  Profimedia

Návrat k herectví

Možná, že se herec konečně dává zase nějak dohromady. Navíc dostal nabídku stát se hlavní hvězdou připravovaného seriálu Ramble On. Držíme palce, ať se mu takhle daří i nadále. Bouřlivého období a všemožných skandálů si přece jenom užil už dost.

Seriál Dva a půl chlapa sledujte pravidelně na Nova Fun!

Sdílet
  • #Charlie Sheen

TOP články

Nejnovější