Drew Barrymore zaskočila Jennifer Aniston! Proč se během své show začala svlékat?

Ani s přibývajícím věkem nepřestává být Drew Barrymore rebelkou. I když už není příznivcem bujarých večírků, otevírá alespoň tabu témata. Tentokrát se rozpovídala o menopauze a strastech, které jí předcházejí.

Co zažila Drew Barrymore přímo během své show? Jak na to reagovala Jennifer Aniston, která byla zrovna jejím hostem? A co si dala hvězda filmu E.T. – Mimozemšťan za úkol?

První návaly horka

Jennifer Aniston a Adam Sandler byli v show Drew Barrymore svědky významné události. Moderátorka si najednou sundala sako a začala se zběsile ovívat. Je mi tak horko. Myslím, že mám první perimenopauzální návaly horka, řekla herečka. Pak ještě dodala, že je ráda, že je tento okamžik zdokumentovaný. Na to představitelka Rachel z Přátel hned vtipně reagovala slovy: Ach, cítím se tak poctěna.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Drew Barrymore (@drewbarrymore)

Perimenopauza

Minulý týden o tomtéž tématu mluvila Drew Barrymore otevřeně s moderátorkou Gayle King. „Uvědomila jsem si, že jsem v perimenopauze, když jsem začala mít menstruaci každé dva týdny,“ podělila se o své osobní zkušenosti v show CBS Morning, kterou citoval časopis People. Přiznala se také, že o menopauze už slyšela, ale dokud nenavštívila doktora, tak neměla nejmenší tušení o perimenopauze, která tomuto období předchází.

Faux pas na červeném koberci

„Mám pocit, jako by člověk uvnitř hořel. Pro mě to bylo jen fyzické horko a pak z tebe občas teče pot, což se prostě může stát v tu nejnevhodnější dobu,“ navázala na ni moderátorka Gayle King. Dokonce se s ostatními podělila o historku, že přesně to se jí stalo jednou na červeném koberci během nějaké společenské akce.

Tabuizované téma

Hvězda Charlieho andílků příhodně dodala, že sice nic takového ještě nezažila, ale je těžké o menopauze mluvit. A to dokonce i s lékaři, protože je často spojována se stářím. Společně s moderátorkou si proto daly za cíl, že se to pokusí změnit. 

Drew Barrymore
Drew Barrymore  |  FOTO:  Profimedia

Vymýcení stigmat

Čím víc se o tom bude mluvit, ať už se ženami, nebo s muži, tím spíš se podaří toto stigma vymýtit. K tomu podle herečky přispěje i to, když lidé uvidí, „kolik žen ve věku 40, 50 a 60 let vypadá tak přitažlivě, cítí se tak živě a žije svůj nejlepší život“. „Menopauza je označována jako: ‚Jsi starý, hotovo.‘ Ale tak to není,“ shrnula to Drew Barrymore.

Drew Barrymore sledujte ve filmu Už teď mi chybíš, který najdete na Voyo!

Sdílet
  • #Drew Barrymore

TOP články

Nejnovější