Inspirujte se novým účesem Julie Roberts! Stane se trendem roku 2023?

Julia Roberts měla už mnoho let jeden účes, který pro ni byl charakteristický. Dlouhé a lehce zvlněné vlasy mají překvapivě často i její postavy ve filmech. Teď se ale herečka odhodlala k poměrně nečekané změně!

Jak se nechala ostříhat? V jakém elegantním outfitu se objevila na akci luxusní značky, jejíž tváří se nedávno stala? A co o ní říká režisér, který s ní natáčel její nejnovější kampaň?

Nový účes

Hvězda filmu Pretty Woman se v Ženevě zúčastnila akce společnosti, která vyrábí luxusní značkové hodinky a šperky. Všechny překvapila především svým novým účesem. Nechala si totiž udělat ofinu a nový svěží střih! Domluvila se na něm se svým dlouholetým stylistou Sergem Normantem. Kadeřník se tím poté pochlubil na svém Instagramu a stejnou fotku na něm pak sdílela i sama herečka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Julia Roberts (@juliaroberts)

Udržitelnost

Na akci se oblékla do elegantního bílého kostýmku a nechyběly ani hodinky a šperky od dané společnosti. Herečka navíc na summitu oznámila, jaké kroky se chystají k tomu, aby výroba těchto produktů byla co nejudržitelnější. Je tedy vidět, že Julii Roberts není životní prostředí lhostejné.

Julia Roberts
Julia Roberts  |  FOTO:  Profimedia

Hvězda bez manýrů

Ke kampani natočila herečka i sérii videí. Spolupráci s ní si pochvaloval i jejich režisér James Gray. Julia Roberts je tak vzácná. Je to skutečná filmová hvězda, která má navíc obrovský smysl pro humor a nějakým způsobem si nenechala svůj legendární status stoupnout do hlavy, citoval ho časopis People.

Julii Roberts sledujte ve filmu Tajemství jejich očí, který najdete na Voyo.

Sdílet
  • #Julia Roberts

TOP články

Nejnovější