Suri Cruise svou mámu sleduje i v Dawsonově světě. Otce Toma Cruise ale neviděla už 10 let

Katie Holmes se v nedávném interview pro Variety svěřila, že svůj přelomový seriál Dawsonův svět sledovala se svou dcerou Suri. Ta je přitom téměř stejně stará jako Holmes, která v legendární romantice pro teenagery začínala jako devatenáctiletá.

S dcerou Suri, kterou vychovává bez přítomnosti otce Toma Cruise, prý Dawsonův svět sledovaly hlavně během pandemie. „Dívat se společně na Dawsonův svět bylo trošku zvláštní, protože je teenagerka. Nejsem taková, že bych jí říkala Musíš se dívat na máminu práci. Během pandemie jsme se ale u seriálu hodně nasmály.“

Dětství bez táty

Holmes vychovává svou dceru sama poté, co se s Tomem Cruisem rozvedla v roce 2012. Od roku 2013 se prý Cruise odmítá s vlastní dcerou vídat. Za odcizení údajně může fakt, že Katie Holmes odmítá dál vychovávat svou dceru podle učení scientologické církve, jíž je Cruise členem.

Tom Cruise svou dceru neviděl už celou dekádu.  |  FOTO:  isifa.com

​​Se svými staršími dětmi Connorem a Isabellou, které Tom Cruise adoptoval s Nicole Kidman, má slavný herec naopak dobré vztahy. Nikoho ale nepřekvapí, že oba ve scientologické církvi jsou a naopak se nebaví s „nevěřící“ mámou Kidman. Tomu říkáme velmi křehké scientologické vztahy.

Sdílet

TOP články

Nejnovější