Lady Gaga se poprvé ukázala v kostýmu Harley Quinn! Jak se její verze liší od Margot Robbie?

Natáčení očekávaného pokračování Jokera s názvem Joker: Folie à deux je v plném proudu. V něm se má po boku oscarového Joaquina Phoenixe objevit také Lady Gaga jako šílená psychiatrička Harley Quinn. Teď internet zaplavily fotky ze sobotního natáčení v New Yorku.

Jak natáčení s mnoha komparzisty probíhalo? A jak to Lady Gaga slušelo v kostýmu Harley Quinn?

Rozbouřený dav

Scény pro tento snímek se natáčely u manhattanské radnice v New Yorku, kde se shromáždily stovky komparzistů. Rozbouřený dav nesl transparenty s hesly jako „falešný idol“, „osvoboďte Jokera“ či „vezmi si mě, Jokere“.

Lady Gaga
Fotka z natáčení filmu Joker  |  FOTO:  Profimedia

Lady Gaga

Herečka a zpěvačka Lagy Gaga se na místě vůbec poprvé ukázala v kostýmu Harley Quinn. Konkrétně na sobě měla výrazné červené sako, černobílou halenku s kosočtvercovým vzorem a černou sukni doplnila ladícími silonkami. Dlouhé blond vlasy měla ulíznuté dozadu a její make-up připomínal klauna. I když má charakteristické znaky této komiksové postavy, vypadá Lady Gaga zase úplně jinak než její předchůdkyně Margot Robbie.

Lady Gaga
Lady Gaga při natáčení filmu Joker  |  FOTO:  Profimedia

Vášnivý polibek

Autorku hitů Poker Face či Bad Romance mohli fanoušci vidět jako Jokerovu milenku už 14. února, kdy studio Warner Bros. zveřejnilo první oficiální fotografii z připravovaného filmu. Na něm je vidět Lady Gaga, jak stojí velmi blízko u Joaquina Phoenixe, a jeho rozmazané líčení napovídá, že mezi nimi právě proběhl vášnivý polibek. Tehdy na sobě ale zpěvačka neměla žádný make-up a kostým, takže to neprozradilo příliš z toho, jak tuto postavu ztvární.

Zatím to vypadá, že v druhém pokračování Jokera to bude samá líbačka. Na fotkách ze sobotního natáčení je totiž zachycen i moment, kdy představitelka Harley Quinn vášnivě tiskne svá ústa na ústa úplně cizí ženy z davu. Zda to bude pro děj nějak podstatné, nebo jde jen o bezvýznamné gesto, na to si budou muset nedočkaví příznivci počkat.

Lady Gaga
Lady Gaga při natáčení filmu Joker  |  FOTO:  Profimedia

Harley Quinn

Postava šílené psychiatričky se poprvé objevila v komiksech v roce 1992 a rychle se stala oblíbenkyní fanoušků. S psychotickým Jokerem se seznámila v gothamské léčebně Arkham Asylum. V minulosti ji hned třikrát ztvárnila herečka Margot Robbie. Protože se ale v tomto případě bude jednat o muzikál, přišlo tvůrcům lepší obsadit zpěvačku Lady Gagu. Snímek Joker: Folie à deux by měl jít do kin 4. října 2024.

Margot Robbie sledujte ve filmu Vlk z Wall Street na Voyo! 

Sdílet
  • #Lady Gaga

TOP články

Nejnovější