Kaley Cuoco a její chlupaté lásky: Jak se s přítelem připravuje na příchod miminka?

Kaley Cuoco všichni znají jako sympatickou Penny ze seriálu Teorie velkého třesku. Sedmatřicetiletá herečka by měla už zanedlouho přivést na svět svého prvního potomka. Na Instagramu se se svými sledujícími podělila o roztomilou fotku, na které pózuje společně s přítelem Tomem Pelphreym a jejich zvířecími mazlíčky.

Kolik čtyřnohých miláčků doma mají? A čím dojala herečka své fanoušky?

Adopce

O Kaley Cuoco se ví, že je velkou milovnicí psů. Nedávno do své už tak velké smečky přijala dalšího člena! Z psího útulku adoptovala čivavu Opal, která si okamžitě podmanila celou jejich rodinu, především pak jejího partnera Toma Pelphreyho. 

Kaley Cuoco
Kaley Cuoco  |  FOTO:  Profimedia

Láska na první pohled

Podobně propadli svým citům oba herci loni v dubnu, kdy se seznámili na premiéře nové série seriálu Ozark. Hned v říjnu pak oznámili, že spolu čekají dítě. Podle Kaley Cuoco to byla vyloženě láska na první pohled, jak prozradila deníku USA Today.

Pět chlupatých lásek

Teď se herečka nechala vyfotit nejen se svým osudovým mužem, ale i se všemi svými psími parťáky. Když do toho nepočítáme jejího přítele, pobíhá jí po domě celkem pět chlupatých lásek. Na roztomilé fotografii drží v ruce dva z nich a zpod trička jí vykukuje už pořádně velké bříško. Čekají na příchod lidské sestřičky, připsala k fotce Kaley Cuoco.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kaley Cuoco (@kaleycuoco)

Pochvalné komentáře

Pod příspěvkem se hned začaly objevovat pochvalné komentáře od jejích příznivců i známých osobností. Krásná rodina. Jsem z vás tak nadšená. Budeš ta nejlepší maminka, napsala herečka Alyssa Milano, známá především ze seriálu Čarodějky. K ní se přidala i herečka Chrissy Metz, která výstižně napsala jen: tyhle fotky a přidala k tomu emotikon srdíčka.

Bez přípravy

Na příchod holčičky se hvězda Teorie velkého třesku podle svých slov nijak zvlášť nepřipravuje. Ve všech směrech nejsem typ člověka, který by měl všechno dopředu připravené, prostě taková nejsem. Bude to skvělé, věřím tomu procesu, řekla v talk show Entertainment Tonight. Zato nastávající tatínek Tom Pelphrey toho podle ní vygooglil dost za ně oba. 

Kaley Cuoco a Tom Pelphrey.
Kaley Cuoco s přítelem Tomem Pelphreym.  |  FOTO:  Profimedia

Osmičlenná smečka

Přejeme nastávajícím rodičům, ať to všechno dobře zvládnou, protože je rozhodně čekají perné chvilky. Postarat se o novorozence a tolik psů najednou, to nebude určitě úplně jednoduchý úkol.

Johnny Galecki a Kaley Cuoco.
Johnny Galecki a Kaley Cuoco.  |  FOTO:  Profimedia

Seriál Teorie velkého třesku sledujte každý den na Nova Fun!

Sdílet

TOP články

Nejnovější