Nové objevy Harryho Stylese a Zayna z One Direction? Žhavé líbačky a objetí

Bývalí členové skupiny One Direction, Harry Styles a Zayn Malik, mají nové známosti. A oba si s nimi bez obav vyšli na veřejnost!

S kým se Harry vášnivě líbal a komu Zayn držel kabelku? A našli po složitých vztazích a rozchodech konečně lásku?

Žhavé polibky v Tokiu

Harry Styles už téměř rok projíždí zeměmi a městy se svou Love On Tour. Poslední březnový víkend koncertoval v Tokiu v Japonsku a nebyl tam sám. Byl totiž spatřen s modelkou Emily Ratajkowski. Tancovali, bavili se a zejména se uprostřed ulice v Tokiu vášnivě líbali – a to bez veškerého ostychu a zábran. Jako by vůbec nebyli ve víru velkoměsta. Oba se také v nedávné době rozešli se svými partnery. Emily se minulý rok rozvedla se Sebastianem Bear-McClardem, se kterým má syna. Vídala se i s komikem Petem Davidsonem a následně i s Ericem Andrém. A Harry se v listopadu rozešel s přítelkyní Olivií Wilde. Zahlazují jen staré rány a osamělost, nebo to vypadá na velkou lásku? Na to si budeme ještě muset počkat, ale podívejte se na to, jak to mezi nimi jiskří.

Rande v New Yorku

Zayn Malik si v New Yorku vyšel se známou zpěvačkou Selenou Gomez. Údajně spolu byli na večeři, drželi se za ruce a nechyběly ani polibky. Zayn byl také ve městě vyfocen se Seleninou kabelkou, kterou také měla, když byla spatřena se zpěvákem The Chainsmokers, Andrewem Taggartem, tři měsíce zpět. Oba si prošli složitými vztahy. Selena se zpěvákem Justinem Bieberem a Zayn s modelkou Gigi Hadid, se kterou má dceru. Je to mezi nimi jen přátelství, nebo jim to konečně vyjde, protože je to k sobě táhlo už předtím?

@popcelebs we’re living a dream #selenagomez #zaynmalik #viral #foryou #fyp ♬ Enchanted Taylor Swift - Kaylen

I když je mezi oběma páry určitá chemie, na to, jestli spolu budou oficiálně tvořit pár, si ještě musíme počkat.

Sdílet

TOP články

Nejnovější