Reese Witherspoon se rozvádí, ale pracovně se jí daří. Jak s Ashtonem Kutcherem ovládla internet?

Herečka Reese Witherspoon oznámila, že se s manželem Jimem Tothem budou po dvanácti letech rozvádět. Tuhle nečekanou novinu sdílela na sociálních sítích dva dny poté, co oslavila 47. narozeniny.

Co stojí v jejich společném prohlášení? A kolik spolu mají dětí?

Rozvod

Hvězda filmu Pravá blondýnka přidala příspěvek s šokující novinkou na Instagram v pátek 24. března. Ten začíná oznámením, že mají s manželem nějaké osobní zprávy, které chtějí sdílet s ostatními. S velkou péčí a rozvahou jsme učinili těžké rozhodnutí rozvést se, stojí v jejich prohlášení. 

Reese Witherspoon.
Reese Witherspoon s manželem Jimem Tothem.  |  FOTO:  Profimedia

Láska a respekt

Prožili jsme spolu tolik nádherných let a jdeme dál s hlubokou láskou, laskavostí a vzájemným respektem ke všemu, co jsme společně vytvořili, dojali příznivce tím, že se alespoň nerozchází ve zlém. Pro pár zůstává i nadále na prvním místě jejich společný syn a celá rodina. Proto žádají veřejnost, aby v tomto těžkém období respektovala jejich soukromí.

Děti

Zpráva o rozvodu přišla pouhé dva dny před jejich dvanáctým výročím svatby. Manželé se totiž brali začátkem roku 2011. Společně mají desetiletého syna Tennesseeho, který se narodil o rok později. S bývalým manželem Ryanem Phillippeem má Reese Witherspoon třiadvacetiletou dceru Avu a devatenáctiletého syna Deacona. Fanoušci herečky nepřestávají žasnout nad tím, jak moc jí je dcera podobná. Navíc ani nevypadají jako matka s dcerou, ale spíše jako sestry.

Narozeniny

Dva dny před nečekaným oznámením oslavila herečka 47. narozeniny. Děkuji za všechna úžasná, láskyplná a srdečná přání k narozeninám. Cítím se velmi vděčná za všechnu lásku ve svém životě! poděkovala nejen všem svým příznivcům. Na fotce se usmívá se svým pejskem v náručí, ale po manželovi není nikde ani stopa. 

Film s Ashtonem Kutcherem

I když po osobní stránce se Reese Witherspoon teď příliš nedaří, v pracovním životě je to něco docela jiného. S Ashtonem Kutcherem jsou hvězdami nové romantické komedie s názvem U tebe, nebo u mě? Jejich společné fotky při premiéře filmu se staly doslova virálními. Stáli vedle sebe tak rozpačitě a daleko, že to pobavilo i manželku Ashtona Kutchera Milu Kunis, která kvůli tomu pravé blondýnce dokonce napsala vtipný e-mail.

​Reese Witherspoon sledujte ve filmu Který je ten pravý?, který najdete na Voyo!

Sdílet
  • #Ashton Kutcher
  • #Reese Witherspoon

TOP články

Nejnovější