Jeremy Renner už není na vozíku! Jak velký pokrok udělal?

Herec Jeremy Renner utrpěl na začátku roku 2023 vážné zranění, když ho přejela jeho vlastní sněžná rolba. Naštěstí se ale poměrně rychle zotavuje a pokroky sdílí se svými fanoušky. Teď na sociální sítě přidal video, na kterém se jim poprvé od nehody ukázal při chůzi!

Jaký je momentálně Rennerův zdravotní stav? A co napsal k příspěvku?

Opět na nohou

Jeremy Renner byl od nehody upoután na vozík. Jeho příznivce teď proto velmi potěšilo video, které s nimi sdílel. Na něm je vidět, jak při rehabilitaci chodí na jezdícím pásu. Je to vůbec poprvé od osudné nehody, co se ukázal opět na nohou. Teď si musím najít jiné věci, které mi zaberou čas, aby se moje tělo mohlo z mé vůle zotavit, připsal herec k příspěvku.

Nadšené reakce

Pod videem se okamžitě začaly objevovat nadšené reakce jeho sledujících. Jsi bojovník a nejsilnější Avenger, stojí v jednom. Klobouk dolů, za tři měsíce je to vážně pokrok. Jsem ohromen, komentuje to další. Většina mu posílá hodně sil, aby rekonvalescenci brzy zvládl. Pro mnoho z nich je inspirací, protože se nevzdal a od nehody udělal neuvěřitelný pokrok. Stejně jako jeho fanoušci mu přejeme, aby se mu takhle dařilo i nadále.

Nehoda se sněžnou rolbou

Představitel Hawkeye z filmů od Marvelu byl zraněn 1. ledna poblíž svého domu v severní Nevadě. Pomáhal tehdy rodinnému příslušníkovi vyprostit uvízlé vozidlo z asi třímetrové vrstvy sněhu. Na pomoc si vzal sněžnou rolbu, která se ale nečekaně rozjela. Téměř sedmitunový stroj ho přejel a herec musel být urychleně letecky transportován do nemocnice. 

Herec Jeremy Renner se těžce zranil při odklízení sněhu  |  FOTO:  Profimedia

 

Sdílet
  • #Jeremy Renner

TOP články

Nejnovější