Rande s Benem Affleckem nebo Drew Barrymore? Seznamovací aplikace používají i známé hvězdy!

V současnosti lidé už považují za běžné, že se seznamují prostřednictvím online aplikací. Nepoužívají je ale jenom obyčejní smrtelníci. Narazit tam občas můžete i na známé osobnosti!

Jak by se vám líbilo, kdyby vás aplikace spárovala třeba s Orlandem Bloomem, Benem Affleckem nebo Channingem Tatumem? A jaké zkušenosti s jejich užíváním celebrity mají?

Mila Kunis a Ashton Kutcher

Herci spolu už nějaký čas randili, když se oba nečekaně ocitli na Tinderu. Ashton Milu požádal, aby si aplikaci stáhla. Tenkrát totiž uvažoval, že by do ní investoval. Kvůli němu byla hvězda Černé labutě dokonce i na Grindru, který slouží k seznamování gayů, bisexuálů, transgender osob a členů queer komunity.

Ashton Kutcher a Mila Kunis.
Ashton Kutcher a Mila Kunis.  |  FOTO:  Profimedia

Ben Affleck

Po rozchodu s producentkou Lindsay Shookus se v roce 2019 na seznamku pro elitu s názvem Raya přihlásil i Ben Affleck. Dokonce požádal společnost, aby přispěla na organizaci Midnight Mission, která pomáhá lidem bez domova.

Channing Tatum

K této aplikaci se uchýlil taky herec Channing Tatum, který nějakou dobu chodil se zpěvačkou Jessie J. Podle jednoho ze zdrojů časopisu US Weekly na jeho profilu stálo: Ano, býval jsem striptér, omlouvám se.

Adele

K online randění se přiznala v životopisné knize také zpěvačka Adele. Protože ale nezveřejnila svou fotografii, žádný e-mail od potenciálních nápadníků tehdy nedostala. 

Adele na Grammy.
Adele na udílení hudebních cen Grammy.  |  FOTO:  Profimedia

Orlando Bloom

Oblíbený herec zřejmě zná dobře sílu sociálních sítí. V jeho případě to má být tak, že k seznamování se ženami používal Facebook, ale aby neprozradil svou pravou identitu, používal jiné jméno a fotografii kamaráda.

Orlando Bloom.
Orlando Bloom.  |  FOTO:  Profimedia.cz

Drew Barrymore

Hvězda Charlieho andílků sice od rozvodu s Willem Kopelmanem čas od času na takovou aplikaci zavítá, ale pak se vyděsí a zase vždy nějakou chvíli trvá, než se tam vrátí. Mám pocit, že vždycky swipuju doleva, protože jsou příliš mladí nebo nevím, kdo jsou,uvedla ve své show, kterou citoval časopis US Weekly.

Nikol Moravcová

Tomuto způsobu seznamování se nevyhýbají ani české celebrity. Díky Tinderu si našla svého současného manžela například herečka a moderátorka Nikol Moravcová. Na Slováka Karola narazila dokonce už po čtrnácti dnech, kdy se zaregistrovala. Od té doby ostatním lidem doporučuje, aby se aplikací tohoto druhu nebáli. Rozpovídala se o tom v rozhovoru pro web Flowee.

Nikol Moravcová.
Nikol Moravcová.  |  FOTO:  Profimedia

Bára Basiková

Během lockdownu se do tohoto randění pustila taky zpěvačka Bára Basiková. Používá sice jiné jméno, ale na fotce je rozpoznatelná, i když možná ne úplně pro každého. V rozhovoru pro web Blesk.cz si ale postěžovala, že mnoho mužů jejího věku vypadá o dost starší a fotí se v nepříliš lichotivých situacích. I když to minulý rok už vypadalo, že tu pravou lásku našla, nakonec to tak nedopadlo. 

Milu Kunis a Ashtona Kutchera sledujte na Nova Fun v sitcomu Zlatá sedmdesátá! Celé díly najdete také na webu nova.cz.

Sdílet
  • #Drew Barrymore
  • #Ben Affleck

TOP články

Nejnovější