Jak se fotí princátka George, Charlotte a Louis? Podle královského fotografa na ně platí jeden trik

Stát se fotografem a ještě dokumentovat královskou rodinu? To by pro některé lidi bylo jistě splněným snem. Své o tom ví Arthur Edwards, který už pětačtyřicet let zachycuje důležité momenty královské rodiny. Fotit děti přitom není vůbec jednoduché. Proto má Edwards v záloze trik, který mu vždy pomůže.

Veřejnost má ráda informace o tom, co se děje v královské rodině. Lidé zbožňují prince Williama a princeznu Catherine spolu s jejich třemi princátky – Georgem, Charlotte a Louisem.

Důležité momentky

Na internetu se objevila hromada fotek zachycující oblíbenou rodinu. U těchto momentů byl Arthur Edwards. Ten fotil nejen princátka, ale také prince Williama a jeho bratra, když byli malí. „George je jako William, protože William byl velmi plachý. Louis je jako Harry... nevím, jestli jste ho viděli na Jubileu, ale byl to hvězda celé show,“ řekl fotograf magazínu People, který připomněl oslavy platinového jubilea královny Alžběty II.

Princ Louis byl drzý na vévodkyni Kate  |  FOTO:  Profimedia

​Jednoduchý trik

Vyfotit dospělého člověka je pro fotografa jednodušší. Děti jsou totiž někdy dost neposedné. A tak se Edwards naučil, jak na ně. „Trik spočívá v trpělivosti. Musíte být trpěliví, protože ony něco udělají a vy se musíte ujistit, že to zachytíte. S královnou to bylo stejné. Věděli jste, že se nakonec usměje, ale museli jste být trpěliví,“ řekl Edwards.

Princezna fotografkou

Focení se věnuje také princezna Catherine, která zaznamenává chvíle se svými dětmi. Podle Edwardse je v tom dobrá. „Kate je opravdu vynikající fotografka. Pořídila několik skvělých snímků svých dětí a sdílí je s námi, což je hezké,“ svěřil se.

Sdílet

TOP články

Nejnovější