Neil Patrick Harris z Jak jsem poznal vaši matku se vrací! Podaří se mu v seriálu svést Hilary Duff?

Neil Patrick Harris se nejvíce proslavil jako sukničkář Barney Stinson z populárního seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Když v roce 2014 sitcom skončil, oplakalo to mnoho fanoušků. Ti teď ale jásají z toho, že se po téměř deseti letech má herec k roli opět vrátit! Objeví se totiž v jednom díle spin-offu Jak jsem poznala tvého otce, jehož hlavní hvězdou je Hilary Duff.

Jak se herečce s Neilem Patrickem Harrisem spolupracovalo? A existuje šance, že se v seriálu objeví i další představitelé postav z původní skupiny přátel?

Jak jsem poznala tvého otce

Když je nějaký seriál úspěšný, stane se, že na něj navazují další. Přesně to je i případ sitcomu Jak jsem poznal vaši matku. Spin-off Jak jsem poznala tvého otce má v podstatě stejnou zápletku jako původní seriál, akorát je tentokrát hlavní hrdinkou žena. Sophie vykládá svému synovi, jak se seznámila s jeho otcem a společně se svými přáteli se snaží přijít na to, kdo jsou a co vlastně chtějí od života.

Obsazení seriálu Jak jsem poznala tvého otce.
Chris Lowell, Francia Raisa, Hilary Duff, Tien Tran, Tom Ainsley v seriálu Jak jsem poznala tvého otce.  |  FOTO:  Profimedia

Neil Patrick Harris

Oznámení, že si má ve dvoudílném finále poloviny sezóny zahrát taky Neil Patrick Harris, vyvolalo mezi fanoušky velké pozdvižení. Herec byl totiž tak oblíbený, že během svého působení v původním seriálu získal dokonce čtyři nominace na cenu Emmy za vedlejší roli v komediálním seriálu. Očekávaný díl, ve kterém se herec znovu ukáže jako Barney Stinson, by měl mít premiéru už 28. března.

Hilary Duff

Spolupráci s touto ikonou si pochvaluje i představitelka hlavní role Hilary Duff. I když z toho byla nejdříve dost nervózní, nakonec všechno dobře dopadlo. „Je to prostě hřebec. Je legendární,“ pěla na něj chválu herečka, kterou citoval web Entertainment Tonight. Právě ona byla totiž jediná ze seriálu, kdo s hercem natáčel. „Nechala jsem si ho jenom pro sebe,“ žertovala někdejší hvězda filmů pro puberťáky. „Všechno, co dělá, ať už něco moderuje, je v televizním pořadu, nebo hraje na Broadwayi, je prostě fantastické,“ shrnula to.

Neil Patrick Harris, Hillary Duff
Neil Patrick Harris, Hillary Duff  |  FOTO:  Profimedia

Lily a Marshall

Herečka Hilary Duff působí rovněž jako producentka seriálu. Do budoucna má proto velké plány i s dalšími členy původní partičky. „Samozřejmě je naším cílem shromáždit je všechny,“ prozradila v rozhovoru. Potenciální camea by tak mohli mít například Jason Segel neboli Marshall či jeho seriálová manželka Lily v podání Alyson Hannigan.

Neil Patrick Harris, Cobie Smulders, Josh Radnor, Alyson Hannigan, Jason Segel
Neil Patrick Harris, Cobie Smulders, Josh Radnor, Alyson Hannigan, Jason Segel v seriálu Jak jsem poznal vaši matku.  |  FOTO:  Profimedia

Hilary Duff sledujte v seriálu Znovu 20, který najdete na Voyo!

Sdílet
  • #Hilary Duff
  • #Neil Patrick Harris

TOP články

Nejnovější