Nahé fotky Drew Barrymore! Herečky z Charlieho andílků to pořádně rozjížděly i mimo kamery

Filmy o půvabných a mimořádně schopných Charlieho andílcích se během let staly naprostou klasikou. Pěkně žhavé to ale nebylo jen před kamerou, ale i mimo ni! Po více než dvaceti letech se herečka Lucy Liu přiznala, že má doma stále nahé fotky Drew Barrymore, které tenkrát pořídila u ní v šatně!

Jak tyto lechtivé snímky vznikly? A jaké další pikantnosti herečky prozradily o natáčení Charlieho andílků?

Sexy agentky

Ústřední trojici agentek Dylan, Alex a Natalie, které pracují pro záhadného milionáře Charlese Townsenda, v nich ztvárnily herečky Drew Barrymore, Lucy Liu a Cameron Diaz. Ve filmech společně nakopávají zadky padouchům, dobře se u toho baví, a ještě k tomu jsou neustále proklatě sexy. V současné době by takhle prvoplánová kombinace nejspíš už tak snadno neprošla. Každopádně kdo na těchto snímcích vyrostl, tak na ně nedá dopustit.

Charlieho andilci
Lucy Liu, Drew Barrymore a Cameron Diaz ve filmu Charlieho andílci.  |  FOTO:  TV Nova

Akty z šatny

Zábavu si herečky pravděpodobně neužívaly jenom ve filmu. Vypadá to, že to společně pořádně rozjížděly i v zákulisí! Mezi Lucy Liu a Drew Barrymore vzniklo tehdy tak pevné přátelství, že hvězda E.T. – Mimozemšťana dokonce pózovala kolegyni v šatně úplně nahá! Kdo ví, jak to mezi nimi tehdy vlastně bylo… Určitě se vám totiž také běžně stává, že se v práci necháváte fotit nazí svými kolegy.

Dráždivá historka

Společně na tuhle dráždivou historku zavzpomínaly po více než dvaceti letech v talk show Drew Barrymore. Představitelka drsňačky Dylan se totiž Lucy Liu opatrně zeptala, zda tyto fotky náhodou někde nemá. „Jasně, že je mám.  Vypadáš na nich nádherně, jako ostatně pořád. A jsi tak přirozená, hravá a skvěle se bavíš,“ rozplývala se její kamarádka. „Mám sérii portrétů lidí, s oblečením i bez něj,“ dodala dál Lucy Liu, čímž rozesmála všechny diváky.

Drsný trénink

Natáčení některých akčních scén bylo tenkrát pro představitelky agentek dost náročné. Kvůli tomu musely být ve velmi dobré fyzické kondici. „Pamatuju si na tu bolest. Byly jsme pěkně drsné. Vzpomínám si na osm hodin tréninku denně, pět dní v týdnu,“ prozradila Lucy Liu, kterou citoval web Entertainment Tonight, jak vypadala jejich příprava.

Charlieho andilci
Drew Barrymore, Bill Murray a Lucy Liu ve filmu Charlieho andílci.  |  FOTO:  TV Nova

Zlobivá holka

Největším dříčem byla v tomhle ohledu podle Drew Barrymore právě Lucy Liu. „Byla jsi tak oddaná a já i Cameron jsme někdy tak zlobily,“ zažertovala herečka. S tím ale její bývalá parťačka tak úplně nesouhlasila: „Cameron byla hodná. Ale ty ne, ty jsi byla zlobivá.“ I když se Drew Barrymore s přibývajícím věkem už celkem zklidnila, jak se zdá, pověst rebelky jí už nikdo jen tak neodpáře.

Charlieho andilci
Lucy Liu, Cameron Diaz a Drew Barrymore ve filmu Charlieho andílci.  |  FOTO:  TV Nova

Sdílet
  • #Cameron Diaz
  • #Drew Barrymore
  • #Lucy Liu

TOP články

Nejnovější