Děti Courteney Cox, Matta LeBlanca nebo Lisy Kudrow: Jak by se vám líbilo nové obsazení seriálu Přátelé?

Pryč už jsou doby, kdy hrdinové populárního sitcomu Přátelé nevěděli, co si v životě počít. Z jejich představitelů jsou dnes ty největší hollywoodské hvězdy a zodpovědní rodičové. Jak by to asi vypadalo, kdyby se seriál Přátelé natočil znovu s jejich potomky v hlavních rolích?

Kdo má za kmotru Jennifer Aniston? Jakou školu studoval syn Matta LeBlanca? Čím dojal Lisu Kudrow její syn? A kdo se stal slavný díky tomu, že parodoval populární hlášku své matky z Přátel?

Courteney Cox

Představitelka pořádkumilovné Moniky se se svou osmnáctiletou dcerou Coco, kterou má s bývalým manželem Davidem Arquettem, ukazuje ve společnosti poměrně často. Coco se totiž účastní každé důležité akce, aby svou maminku podpořila. Ať už ji doprovází na červeném koberci při premiéře jejího nového filmu Vřískot nebo stojí po jejím boku při oslavě jejího uvedení na hollywoodský chodník slávy.

Courteney Cox s dcerou.
Courteney Cox s dcerou na premiéře filmu Vřískot.  |  FOTO:  Profimedia

Jennifer Aniston

I když herečka Jennifer Aniston sama žádné děti nemá, je kmotrou již zmíněné dcery své nejlepší kamarádky Courteney Cox. Všechny fanoušky dojala tím, když okomentovala její fotku na sociální síti těmito slovy: „Coco! Vyrůstáš až příliš rychle. Nebo tě jen snažím chránit? Hluboce tě miluji.“

Matt LeBlanc

S Melissou McKnight má Matt LeBlanc devatenáctiletou dceru Marinu Pearl. Většinou ji ale drží mimo světla reflektorů. Naposledy pro časopis People v roce 2016 prozradil, že má jeho tehdy dvanáctiletá dcera ráda koně a Rihannu. Zároveň je ale herec také součástí životů dvou dětí bývalé manželky. Matt LeBlanc tehdy prozradil, že (dnes dvaatřicetiletý) Tyler je zvukový inženýr a pracuje v nahrávacím studiu, zatímco (dnes osmadvacetiletá) Jacquelyn studuje design na univerzitě.

Matt LeBlanc
Matt LeBlanc s dcerou.  |  FOTO:  Monica Schipper/Filmmagic

Lisa Kudrow

Syn herečky Lisy Kudrow měl to štěstí, že se přímo zúčastnil natáčení seriálu! Její těhotenství bylo totiž ve čtvrté sérii vepsáno do děje její postavy Phoebe Bufet. Když se tehdy před natáčením show šestice přátel objímala v zákulisí, zahrnula do toho právě i jejího tehdy ještě nenarozeného syna Juliana, což pro ni byl velmi emotivní okamžik. Její potomek ji také velmi dojal při natáčení dokumentu Přátelé: Zase spolu, kterého se zúčastnil. „Potom za mnou přišel a řekl: ‚Můžu říct, že jsem na tebe opravdu pyšný?'“ prozradila herečka v talk show Conana O'Briena, kterou citoval časopis People.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lisa Kudrow (@lisakudrow)

David Schwimmer

Představitel Rosse Gellera o své dceři Cleo, která se narodila v roce 2011, obvykle příliš nemluví. V roce 2018 se v pořadu Today ale rozpovídal o tom, jak tehdy šestileté dceři vysvětlil, co je to tělesná autonomie. „Je to spíš o osobním prostoru a o budování důvěry v to, aby se ozvala, pokud se kvůli něčemu, s čím se setká, necítí dobře, tečka,“ řekl k tomu tehdy herec. „Její tělo, její vlasy, je to její. Patří jí to. Dodává jí to odvahu a sebedůvěru, aby se ozvala a promluvila,“ shrnul to na závěr.

David Schwimmer
David Schwimmer s dcerou a bývalou manželkou.  |  FOTO:  Instagram Zoë Buckman

Maggie Wheeler

Herečka Maggie Wheeler se všem divákům zapsala do paměti jako otravná Janice, která neustále opakuje hlášku: „Ach, můj bože!“ S manželem Danielem Wheelerem má dcery – Juno a Gemmu. Videa druhé zmíněné začala bořit TikTok, když v jednom z nich řekla maminčinu charakteristickou hlášku. Od té doby se Maggie Wheeler dokonce objevila hned v několika jejích dalších videích. To může posloužit jako tip pro zoufalé rodiče, kteří touží po tom, aby je jejich děti braly. Tak takhle se to dělá!

Maggie Wheeler
Maggie Wheeler s rodinou.  |  FOTO:  Instagram Gemmy Wheeler

Sdílet
  • #Jennifer Aniston
  • #David Schwimmer
  • #Lisa Kudrow
  • #Courteney Cox
  • #Matt LeBlanc

TOP články

Nejnovější