Willem Dafoe na Vinohradech! Co dělá hvězda Spider-Mana v Praze?

V Česku se to v poslední době hollywoodskými hvězdami jen hemží! Po pražských ulicích se momentálně prochází americký herec Willem Dafoe. Sociálními sítěmi se šíří fotka, jak si v ukrajinském bistru na Vinohradech pochutnal na tradičním boršči.

Kvůli natáčení kterého filmu dorazil do Česka? A které další známé osobnosti u nás v současnosti můžete potkat?

Willem Dafoe v polévkárně

Fotky s hercem pózujícím před ukrajinskou polévkárnou sdílela na Instagramu jeho majitelka, která se z této vzácné návštěvy stále nemůže vzpamatovat. „Dneska k nám zavítala přímo hollywoodská celebrita,“ napsala nadšeně k příspěvku. Herec si u nich dal pravý houbový boršč, který mu prý velmi chutnal.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený The Borsch (@the___borsch)

Zarostlá image

Stejný snímek sdílel na Twitteru i novinář Ian Willoughby se slovy: „Podívejte se, kdo je v Praze. Extrémně cool Willem Dafoe.“ Pokud se rozhodnete vyrazit do ulic ulovit jeho autogram, musíte se kolem sebe ale pořádně dívat. Herec si nechal narůst strniště a knír, takže pro někoho možná nemusí být hned k poznání.

Green Goblin jako turista

Představitel Normana Osborna neboli Green Goblina ze Spider-Mana do Česka přijel především kvůli pracovním povinnostem. Když už je ale tady, rozhodl se pořádně si to užít, takže navštěvuje turisticky atraktivní místa a rozhodně se neschovává jenom v hotelu. Tím pádem máte velkou možnost, že na něj můžete někde narazit.

Green Goblin.
Willem Dafoe jako Green Goblin ve filmu Spider-Man.  |  FOTO:  Archiv TV Nova

Nosferatu

Začátkem března u nás totiž začalo natáčení hororu Nosferatu, za kterým stojí uznávaný režisér Robert Eggers. V něm by měl hlavní roli hraběte Orloka ztvárnit Bill Skarsgård. Dále v něm hrají například dcera herce Johnnyho Deppa Lily-Rose, Aaron Taylor-Johnson, Nicholas Hoult či Emma Corrin. Zmínění herci by se v současnosti také měli pohybovat po Česku. Natáčení filmu má probíhat ve filmových ateliérech na Barrandově a v menších městech.

Návštěva Karlových Varů

Willem Dafoe už Česko jednou navštívil. Konkrétně byl v roce 2016 čestným hostem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Při této příležitosti zde tenkrát převzal Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii a představil svůj film Pasolini, v němž hraje stejnojmenného italského režiséra.

Willem Dafoe
Willem Dafoe  |  FOTO:  Profimedia

Praha jako historická Paříž

Už minulosti se v Praze natáčely trháky jako Van Helsing, Bídnici nebo G. I. Joe. Ulice našeho hlavního města by měly posloužit také při natáčení druhé série seriálu Interview s upírem. Filmaři se sem vrátí ale taky kvůli pokračování seriálů Kolo času či Ponorka.

Nejnovějšího představitele Spider-Mana Toma Hollanda sledujte ve filmu Chaos na Voyo!

Sdílet
  • #Willem Dafoe

TOP články

Nejnovější