Ed Sheeran sekl s drogami, Bella Hadid s alkoholem: Co pro ně bylo varovným signálem?

Zpěvák Ed Sheeran v jednom z rozhovorů promluvil o užívání drog. Zažil období, kdy se posilňoval návykovými látkami i dvakrát denně. Tragická smrt v jeho okolí ale všechno změnila. Ed se dušuje, že na drogy už nikdy nesáhne. A co prozradila Bella Hadid o svých problémech s alkoholem?

Anglický zpěvák s irskými kořeny se nikdy netajil tím, že má sklony k závislostem. V minulosti to přeháněl s jídlem i alkoholem. „Jsem celý potetovaný a nedělám věci napůl, takže pokud mám pít, proč bych si měl dát skelničku vína. Vypiju rovnou dvě lahve,“ řekl v roce 2020, jak uvedl deník The Mirror.

Ed Sheeran koncert
Ed Sheeran otřevřeně promluvil o zkušenostech s drogami.  |  FOTO:  Profimedia

Drogy dvakrát denně

Daleko pak neměl ani k drogám. Přestože se vždycky považoval za toho, který na party „jen“ pije, jednou se nechal na večírku přece jen zlákat. Z jednorázové zábavy se později stal zvyk. A zpěvák přiznává, že bylo období, kdy užíval drogy i dvakrát denně.

Už nikdy!

Všechno se změnilo se smrtí jeho nejlepšího přítele, hudebního producenta a podnikatele Jamala Edwardse, který zemřel na srdeční arytmii ve spojitosti s užíváním drog. „Už nikdy bych se ničeho takového nedotkl. Je to neúcta k jeho památce,“ řekl Sheeran v otevřeném rozhovoru pro Rolling Stone

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ed Sheeran (@teddysphotos)

Začátkem roku 2023 vydal Ed Sheeran na počest zesnulého kamaráda emotivní song F64. 

Bella Hadid a alkohol

O boji se závislostí otevřeně mluví také americká modelka Bella Hadid, která nedávno oslavila 5 měsíců bez alkoholu. „Necítím potřebu pít, protože vím, jak mě to ovlivní ve tři ráno, když se probudím s příšernou úzkostí,“ uvedla podle InStyle

Bella Hadid
Modelka Bella Hadid slaví 5 měsíců bez alkoholu.  |  FOTO:  Profimedia

„Pila jsem dost. Milovala jsem alkohol. A došlo to tak daleko, že jsem dokonce začínala rušit některé akce, když jsem měla pocit, že bych se nedokázala ovládat," dodala Hadid.

Sdílet

TOP články

Nejnovější