Pozor na ledovky a Gwyneth Paltrow: Sraženému lyžaři prý způsobila zlomeniny žeber

Gwyneth Paltrow je u soudu. Měla totiž srazit lyžaře a odjet bez poskytnutí první pomoci pryč. Herečka ale tvrdí, že je nevinná. Co se onoho osudného dne stalo? A má Terry Sanderson šanci vysoudit tučnou odměnu?

Incident, který se udál v Utahu v lyžařském středisku Deer Valley v roce 2016, popisují oba aktéři zcela odlišně. Podle 76letého Terryho Sandersona jela Gwyneth Paltrow jako blázen a srazila lyžaře tak, až jej povalila na zem jako bezmocnou mořskou hvězdičku. Poté měla odjet pryč. Nebohý muž přitom ležel na zemi se zraněním hlavy a zlomenými žebry.

Terry Sanderson

Jak uvádí BBC, Terry Sanderson po slavné herečce nyní žádá odškodné 300 000 dolarů. V původní žalobě z roku 2019 po ní přitom chtěl přes tři miliony dolarů. V případě výhry naopak Paltrow žádá „na oplátku“ symbolický jeden dolar a náklady na právní zastoupení. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený New York Post (@nypost)

Gwyneth Paltrow 

Herečka, kterou znáte například z filmu Mordecai: Grandiózní případ, to vidí jinak. Podle ní to byl právě Sanderson, kdo srazil ji. Jak to tedy je? Řada lyžařských středisek světa se v případě srážky řídí jednoduchým pravidlem. Vinu na nehodě nese ten vzadu, protože má větší přehled než člověk níže na sjezdovce. Paltrow i Sanderson samozřejmě tvrdí, že níže na sjezdovce byli právě oni.

Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow  |  FOTO:  Profimedia

Soudní proces

Co na tom, že lyžařská sezóna pomalu končí. Už nyní je jasné, že soudní proces budou sledovat i fanoušci, kteří o lyžování nemají ani ponětí. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější