Amanda Bynes se potulovala nahá po Los Angeles! Co se jí stalo?

Bývalá hvězda filmů pro puberťáky Amanda Bynes na sebe opět strhla pozornost. V neděli brzy ráno se procházela úplně nahá po ulicích Los Angeles. Podle všeho měla sama na sebe zavolat policii a zastavit kolemjdoucí auto s prosbou o pomoc. Následně byla umístěna na psychiatrii.

Jakou poruchou herečka trpí? A proč nevyšel její vztah s bývalým přítelem? 

Nahá procházka

Amanda Bynes, která v minulosti zářila například ve filmech Super náhradník či Co ta holka chce, se v neděli v ranních hodinách potulovala zcela nahá po Los Angeles. Podle webu TMZ měla dokonce zastavit projíždějícího řidiče, kterému řekla, že právě zažívá psychotickou epizodu. Potom sama zavolala na tísňovou linku a byla odvezena na nedalekou policejní stanici. 

Amanda Bynesová
Amanda Bynesová se změnila k nepoznání  |  FOTO:  Profimedia

Psychiatrie

Na místě odborník na duševní zdraví rozhodl, že je třeba umístit ji do psychiatrického zařízení. Pobyt v něm obvykle trvá 72 hodin, ale v případě potřeby může být i prodloužen. O víkendu měla být herečka hostem akce s názvem ’90s Con, ale na poslední chvíli účast odvolala.

Amanda Bynes
Amanda Bynes  |  FOTO:  Profimedia

Závislost na drogách

Její slibně nastartovanou kariéru na začátku tisíciletí překazila závislost na drogách. Média psala o tom, že způsobila několik autonehod a že se pokusila zapálit sebe i svého psa. Před lety jí byla diagnostikována bipolární porucha osobnosti, při které se u lidí střídají stavy deprese, mánie i smíšené nálady. 

Opatrovnictví

Nakonec byla na nějakou dobu svěřena do opatrovnictví své matky. To bylo před rokem ukončeno. Tenkrát ji u soudu podpořili její rodiče a herečka poděkovala na sociálních sítích všem fanouškům za jejich lásku a podporu.

Amanda Bynesová v dobách své slávy  |  FOTO:  Profimedia

Bývalý snoubenec

Po dvou letech vztahu se Amanda Bynes v roce 2022 rozešla se snoubencem Paulem Michaelem. Veřejně ho obvinila ze sledování MILF porna a užívání cracku. Podle všeho spolu ale stále byli v kontaktu. Její expartner webu Page Six sdělil, že herečka neužívala předepsané léky. Právě v důsledku toho mělo dojít k onomu incidentu. Přejeme herečce hodně sil, protože evidentně ještě nemá úplně vyhráno.

Amanda Bynesová
Amanda Bynesová s bývalým snoubencem  |  FOTO:  Profimedia

S podobnými problémy se potýkala taky někdejší dětská hvězda Lindsay Lohan. Sledovat ji můžete ve filmu Šéfe, jsem v tom!, který najdete na Voyo!

Sdílet
  • #Amanda Bynes

TOP články

Nejnovější