Mladík chce být věrnou kopií Michaela Jacksona: S plastikami začal už v 15 letech!

Co všechno je člověk schopný podstoupit, když se chce podobat svému idolu? Argentinský fanoušek Michaela Jacksona chce vypadat úplně stejně jako tento fenomenální zpěvák a tanečník! Leo Blanco podstoupit už jedenáct operací a utratil za proměnu více než 950 tisíc korun.

26letý Leo Blanco má velký sen. Chce se stát nejlepším imitátorem Michaela Jacksona. Mladík začal s proměnou už ve svých patnácti letech. A ačkoliv podstoupil už jedenáct plastických operací a dalších nespočet kosmetických úprav, stále nedosáhl svého.

Obrovské spojení

Už jako dítě neustále krále popu pozoroval a každá operace ho přibližuje stát se věrnou kopií originálu. „Jakmile jsem uviděl Michaela, cítil jsem obrovské spojení. Jeho velká energie, která ke mně přišla. Od té chvíle jsem začal s touto láskou, kterou k němu chovám, a se svým estetickým hledáním,“ prozradil mladík dle webu La Nación.

l

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Leo Blanco (@leoblanco1)

Popularita stoupá
Podle webu news.com.au Leo má za sebou čtyři operace nosu, tři liposukce a dvě operace uší. Výsledek je docela působivý, o čemž svědčí zástupy fanoušků, kteří ho sledují na jeho show. A dokonce ho oslavují i na ulici. O tom, že má velkou fanouškovskou základnu, svědčí také jeho Instagram, kde má přes 590 sledujících. Pro jeho rodinu je však proměna syna znepokojivá. Matka dokonce uvedla, že občas svého syna nepoznává.

Leo Blanco
Leo Blanco  |  FOTO:  Profimedia

Jedenáct neskutečných proměn
V Michaela Jacksona se proměnilo také hned jedenáct soutěžících v oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. V Tváři tak zazněly hity jako Thriller, Bad, Billie Jean nebo Beat It. Více ve videu výše.

Sdílet

TOP články

Nejnovější