Bruce Willis poprvé od diagnózy na videu: Jak s rodinou oslavil 68. narozeniny?

Bruce Willis oslavil v neděli 19. března 68. narozeniny. Jeho bývalá manželka Demi Moore z této výjimečné události sdílela na sociálních sítích dokonce video. Z něj je patrné, že se jeho velkolepé narozeninové oslavy zúčastnila celá rodina.

Jak je na tom aktuálně po zdravotní stránce někdejší akční hrdina? A jaký dojemný příspěvek sdílela k této příležitosti jeho manželka?

Šťastná rodinka

Na domácím videu je zachycen Bruce Willis v obklopení svých nejbližších. Nechybí ani jeho bývalá manželka Demi Moore, současná manželka Emma Heming Willis a jejich pět dětí, které s ním mají. Nejstarší dcera Rumer Willis by měla každou chvíli porodit svého prvního potomka.

Vážná diagnóza

Podle časopisu People se jedná o první video, které rodina zveřejnila od chvíle, kdy se se světem podělila o hercovu diagnózu frontotemporální demence. Toto onemocnění postihuje čelní lalok a často způsobuje problémy s řečí, změny osobnosti nebo emoční potíže.

Bruce Willis
Bruce Willis  |  FOTO:  Instagram Emma Heming Willis

Narozeninová oslava

Vypadá to ale, že si Bruce Willis narozeninovou oslavu užil. Když jeho rodina zpívala píseň Happy Birthday, usmíval se a vesele si ji notoval s nimi. Když sfouknul svíčky na dortu, následoval potlesk a sborový pokřik: Hip, hip, hurá!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Demi Moore (@demimoore)

Přání Demi Moore

Všechno nejlepší k narozeninám, BW! Jsem moc ráda, že jsme tě dnes mohli oslavit. Milujeme tě a milujeme naši rodinu. Děkujeme všem za lásku a vřelá přání –⁠ všichni je cítíme,” napsala herečka Demi Moore k rozjařenému příspěvku. 

Bruce Willis s manželkou.
Bruce Willis s manželkou Emmou Heming Willis.  |  FOTO:  Profimedia

Emma Heming Willis

Dojemné přání sdílela na sociální síti také jeho manželka Emma Heming Willis. Příspěvek se skládá z různých momentek z jeho života od společně strávených chvil s partnerkou až po dovádění s jejich dětmi. 

On je čistá láska. Je tak milovaný. A já ho budu milovat navždy. Všechno nejlepší k narozeninám, můj sladký,“ stojí v příspěvku. Moje narozeninové přání pro Bruce je, abyste ho i nadále udržovali ve svých modlitbách a nejvyšších vibracích, protože jeho citlivá duše Ryby to pocítí. Moc vám děkuji, že ho máte rádi a že se o něj také staráte,“ vzkázala jeho manželka všem sledujícím.

Sdílet
  • #Demi Moore
  • #Bruce Willis

TOP články

Nejnovější