Bella Thorne je díky své lechtivé tvorbě na vrcholu. Fanoušky nyní sbírá i na Voyo!

Z hvězdičky Disney královnou lechtivé tvorby? Na příběh Belly Thorne se můžeme dívat jako na morální pád jedné křehké dívky, nebo jako na fenomenální úspěch mladé podnikatelky.

Ať už ji posoudíte jakoukoliv optikou, z každého úhlu vám nabídne jeden z nejzajímavějších profesních vývojů posledních let. 

Jaké dětství? Utíkej živit rodinu!

S Bellou Thorne se život nikdy nemazlil. Když jí bylo devět, při autonehodě se zabil její otec. Její  rodina se ocitla ve finanční tísni. Na konkurz do Disney Channel se prý přihlásila hlavně proto, aby s matkou a sourozenci neskončili na ulici.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený follow me (follow back) (@ilke254)

Díky svému talentu nakonec dostala roli v sitcomu Na parket! V něm zazářila po boku Zendayi. S tou se dokonce staly blízké kamarádky a společně nazpívaly i single Watch Me.

Belly Thorne

Zdálo se, že její kariéra má jasný směr. Vše se ale změnilo v roce 2020, kdy si založila účet na síti OnlyFans (placená platforma pro erotický obsah) a za pouhých 24 hodin vydělala milion dolarů. Nezahálí ani v dalších projektech – založila například vlastní značku konopí nebo šperků. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený BELLA (@bellathorne)

Sexualizovaná už od mládí

Přivedlo Bellu Thorne k tomuto průmyslu i její trauma z dětství? Podle slov herečky byla v dětství sexuálně zneužívaná. Sexualizaci své osoby pak čelila jako slavná teenagerka. Právě zneužívané oběti často končí v sexuálním průmyslu, jak uvedla advokátka Lucie Hrdá v Prostoru X na webu Reflex.cz. Tito lidé podle jejích slov mohou ztratit hodnou svého těla a někdy mají pocit, že se musí trestat. 

Bella Thorne i přes početné podnikatelské aktivity nepřestává točit.  |  FOTO:  TV Nova

Zrcadlo společnosti, které se vám nemusí líbit

Kouzlo Belly Thorne diváky láká i dál. A dokazuje to i její film #Loupež, který se na Voyo už delší dobu drží na špici sledovanosti. Snímek o zlodějích a influencerech v jedné osobě ostatně ukazuje společnosti stejné zrcadlo jako samotný život Belly Thorne.

Sdílet

TOP články

Nejnovější