Princezna Catherine s dětmi Georgem, Charlotte a Louisem: Zúčastní se korunovace krále Karla III.?

Princezna Catherine přidala na Den matek roztomilou fotku se svými dětmi. Na oslavy tohoto svátku došlo ve Velké Británii 19. března. Prostřednictvím příspěvku na sociální síti poslala princezna všem svým sledujícím milé přání.

Jak to členům britské královské rodiny na fotce sluší? A k jakému účelu byl snímek ze stejné série už použit v minulosti? 

Pózování v koruně stromů

Prostřednictvím instagramového účtu, který sdílí se svým manželem, se princezna z Walesu podělila se sledujícími o rozkošnou fotku se svými dětmi. Na ní společně s devítiletým princem Georgem, sedmiletou princeznou Charlotte a čtyřletým princem Louisem sedí v koruně stromů. Šťastný Den matek od naší rodiny pro vaši, připsala princezna Catherine k příspěvku. Pokud právě panikaříte, že jste něco prošvihli, tak se zase můžete uklidnit. V Česku letos Den matek připadá na neděli 14. května.

Vánoční přání

Snímek byl zřejmě pořízen ve stejné době jako fotografie, která byla použita na rodinném vánočním přání z roku 2022. Na něm se všech pět členů rodiny drží za ruce a v neformálním oblečení se spolu během slunečného počasí prochází po venkovském sídle Anmer Hall v Norfolku. Právě na tomto místě se prý princezna Catherine cítí úplně nejlépe. Za sérií těchto fotek stojí rodinný fotograf Matt Porteous.

Princ William a princezna Catherine s dětmi
Princ William a princezna Catherine s dětmi  |  FOTO:  Profimedia

Korunovace krále Karla III.

Letošní oslavy tohoto svátku se konají v době, kdy probíhají poslední přípravy na korunovaci krále Karla III, která se má uskutečnit 6. května. Noviny The Times přinesly informaci, že součástí této slavnostní události by měly být všechny tři děti prince Williama a princezny Catherine. Stále se ale spekuluje o tom, zda budou mít při obřadu nějakou větší roli. 

Princ William a princezna Catherine s dětmi
Princ William a princezna Catherine s dětmi  |  FOTO:  Profimedia

Sdílet

TOP články

Nejnovější