Jeremy Renner sdílel dojemný dopis od synovce. Co mu po děsivé nehodě vzkázal?

Známy herec Jeremy Renner prožívá velmi náročné období. Hned na začátku roku 2023 měl vážnou nehodu, při které ho přejel sněžný pluh, a v kritickém stavu byl převezen do nemocnice. Ze zranění se stále zotavuje, ale podpora nejbližších ho drží nad vodou.

Jeremy Renner, známý především jako Hawkeye z filmů od Marvelu, sdílel na svém Instagramu po dlouhé době další příběh, ve kterém se podělil o dojemný vzkaz od svého synovce Auggieho. 

Vzkaz od synovce

„Mám velké štěstí, protože můj strýc je Hawkeye (což je jeden z Avengerů). Mám také velké štěstí, že je můj strýc po nehodě naživu,“ píše Auggie ve svém vzkazu pro strýčka Jeremyho. Ke vzkazu herec dopsal: „Miluju mého malého chlapce.“

Jeremy Renner
Jeremy Renner  |  FOTO:  Instagram Jeremyho Rennera

Tvrdá práce

S fanoušky sdílel Jeremy Renner informace ze soukromí naposledy 21. ledna, kdy přidal fotku z rehabilitace. Při lednové nehodě, kdy Jeremyho přejel sněžný pluh, si herec zlomil více než 30 kostí. Na zlepšení svého zdravotního stavu neustále tvrdě pracuje a nic nevzdává.

Nešťastná událost

Nejprve nebylo jasné, co přesně se onoho dne stalo. Záhy vyšly najevo informace, které dokazují, že Jeremy je hrdinou nejen ve filmech. Se sněžným pluhem jel totiž pomoci svému příbuznému, který zapadlo v hlubokém sněhu na příjezdové cestě. Poté, co jeho auto vytáhl, se ale začala rolba valit z kopce valit právě na jeho příbuzného. Renner se rozhodl zasáhnout a rolbu zastavit. Jenže rolba se přes něj převalila a v tu chvíli začal jeho boj o život...

Jeremyho Rennera znáte například z filmu Wind River. Snímek najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější