Nový James Bond a konec dohadů: Vystřídá Idris Elba v roli agenta 007 Daniela Craiga?

Už dlouhou dobu se spekuluje o tom, kdo se po Danielu Craigovi stane novým Jamesem Bondem. Nejžhavějších kandidátů je podle sázkových kanceláří hned třináct! Mezi nimi nechybí ani anglický herec Idris Elba. Ten ale teď ukončil veškeré fámy. Co prozradil?

První náznaky, že by se agentem 007 mohl stát padesátiletý držitel Zlatého glóbu Idris Elba, se objevily už v roce 2014! Výkonná ředitelka Sony Pictures Amy Pascal tenkrát v uniklém e-mailu vyloženě psala, že by se podle ní měl stát příštím Jamesem Bondem.

Konec spekulací

Herec v poslední době musel nejspíše víckrát odpovídat na otázku, zda se role ujme. Rozhodl se proto už nadobro ukončit veškeré spekulace. Je to kompliment a čest, ale není to pravda, řekl k tomu v rozhovoru pro deník Guardian, který citoval časopis People

Idris Elba
Idris Elba  |  FOTO:  Profimedia

Milovník bondovek

Bondovskou sérii ale Idris Elba naprosto miluje a k producentům má velmi blízko. Všichni jsme se těm zvěstem tak trochu smáli, protože jsou to jen zvěsti,“ pohřbil veškeré naděje svých fanoušků. Dlouhou dobu si totiž hodně lidí myslelo, že je to téměř jasná věc.

Žít přítomností

Před rokem jeho jméno v podcastu Crew Call zmínila dokonce i filmová producentka série Barbara Broccoli, kterou citoval People. S Idrisem jsme kamarádi a je to skvělý herec,” prozradila, jaký spolu mají vztah. 

Rozhodli jsme se, že dokud se film Není čas zemřít nějak nerozběhne a Daniel i my budeme schopni, budeme sklízet plody jeho skvělého působení a nebudeme přemýšlet ani mluvit o nikom jiném, kdo by tu roli mohl hrát, o dějových liniích ani o čemkoliv jiném. Chceme prostě žít přítomností,” shrnula to producentka.

Daniel Craig.
Daniel Craig.  |  FOTO:  Profimedia

Nový agent 007

Barbara Broccoli navíc později prohlásila, že zatím není nikdo ve hře, protože nemají ani scénář. V první řadě se teď budou muset rozhodnout, jak k dalším filmům vůbec přistoupí. Nejde totiž jen o nové obsazení Jamese Bonda, ale musí znovu objevit, co je to vlastně za osobu, což přece jenom zabere nějaký ten čas.

Sdílet
  • #Daniel Craig
  • #Idris Elba

TOP články

Nejnovější