Uložím vám děti i manžela: Které chůvy slavných mají na svědomí největší skandály Hollywoodu?

Děti jsou každodenní radost. Nic se přece nevyrovná tomu, když můžete z dálky sledovat, jak si vesele hrají s vaší dobře placenou chůvou. Schopná, milá a hlavně diskrétní pečovatelka je tajným snem nejen obyčejných, ale také slavných a bohatých rodičů. Kdo z celebrit bere chůvu jako součást rodiny a kdo se s jednou naopak neváhal soudit? Který záletník si užil tajný románek a kdo si svou vychovatelku dokonce vzal?

Přečtěte si více nejen o technikách rodičovství, ale také o skandálech a rodinných trampotách, které otřásly zdánlivě dokonalými životy oslňujících celebrit.

Můj milý deníčku, Jude Law je skvělý milenec

O pořádný skandál se svou chůvou se postaral Jude Law, který tím bohužel nadobro zrušil své zasnoubení s herečkou Siennou Miller. Sympatickou Daisy Wright přitom najala Judova ex-manželka Sadie Frost jako výpomoc na víkendy. Jenže blonďátá kráska se Judovi zamlouvala stejně jako jeho bývalé ženě, a tak se s ní zapletl ještě ten den, co Daisy přijela hlídat jeho děti do Ameriky. 

Když je ale po vášnivé noci načapalo jedno z dětí v posteli a mamince vše vyzradilo, Daisy dostala okamžitě vyhazov. Bez práce a vyhlídek na to, že Juda Lawa ještě někdy uvidí, se bezradná chůva rozhodla poskytnou interview deníku Sunday Mirror. Bulváru navíc poskytla velmi detailní zápisky ze svého deníku, v němž popisovala milenecké schopnosti Juda Lawa, sex na kulečníkovém stole i její bláhové naděje na to, že by ji slavná hvězda mohla požádat o ruku. 

Jude Law s bývalou přítelkyní Siennou Millerovou.
Jude Law s bývalou přítelkyní Siennou Millerovou.  |  FOTO:  profimedia.cz

​​​K tomu ale nikdy nedošlo. Po zveřejnění skandálu vrátila Sienna Miller nevěrnému snoubenci prstýnek a Daisy Wright naopak od Juda žádný nedostala.  Jude Law mimo jiné zazářil v seriálu Mladý papež.  V úvodním videu se můžete podívat na krátkou ukázku.

Chůva, nebo sexbomba?

Na povídačky o příliš krásných chůvách zřejmě nevěří ani Jennifer Garner, bývalá manželka Bena Afflecka. Právě ona totiž bulváru potvrdila, že měl Ben s jejich opatrovatelkou ještě v době jejich skomírajícího manželství poměr. Jennifer Garner, která má se svým manželem i po rozvodu velmi dobrý vztah, ale zároveň popřela, že by právě tahle aférka měla na jejich rozvod jakýkoliv vliv. Na vině zřejmě bylo hlavně Benovo časté pití, které po deseti letech utopilo i jejich lásku.

FOTO:  Profimedia

​​Fakt, že se sexbomba Christine Ouzounian dokázala postarat nejen o děti, ale také o jejího manžela, ale Jennifer Garner přece jen neoslnil. Se svou zaměstnankyní rozvázala pracovní poměr a sama Christine se s Benem Affleckem přestala vídat jen krátce po jejich rozvodu. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Yoshi Obayashi (@yoshiobayashi)

Prstýnek namísto plínek

Románky s chůvami možná mohou poukazovat na nepěkné stereotypy, někdy z nich ale vzejde láska na celý život. To samé zažili i Ethan Hawke a Ryan Shawhughes, kteří se poprvé setkali v době, kdy krásná blondýnka zaopatřovala jeho děti, které měl s Umou Thurman. Znovu se ale setkali až poté, kdy bylo manželství slavného páru právně ukončeno.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ethan Hawke (@ethanhawke)

Bez závazků jiskra přeskočila téměř okamžitě, vztah hollywoodské hvězdy a bývalé chůvy by mohl závidět leckterý smrtelník. Oba jsou svoji již 14 let a mají dvě dcery – Clementine Jane a Indianu. Ryan Hawke dnes produkuje filmy svého manžela a poctu jí vyjádřil i na filmovém festivalu v Karlových Varech.

Beckhamovi svou chůvu zažalovali

Kvalifikovaná chůva se stará o děti a ne o pračku. Vymáchat na veřejnosti špinavé prádlo zaměstnavatelů je ale lákavá představa. Zvlášť, když vám za něj bulvární plátky zaplatí horentní sumy. V roce 2005 prozradila tehdy již bývalá chůva Beckhamových Abbie Gibson, že se David s Viktorií pravidelně hádali, a David dokonce trval na rozvodu, zatímco Viktoria chtěla manželství za každou cenu udržet. 

Beckhamovi se synem Brooklynem  |  FOTO:  Profimedia.cz

​Žaloba na sebe nenechala dlouho čekat a na Abbie Gibson si vymohli alespoň příslib mlčenlivosti a formální omluvu. S výplatou 120 000 £ (téměř 3 miliony korun), kterou Abbie Gibson od bulváru dostala, ji ale svědomí zřejmě nemusí trápit.

Kardashianovi vs. Mariah Carey

Někoho dokáží chůvy pobláznit, jiní si jich vůbec nevšímají, další je berou jako neoddělitelnou součást své rodiny. Kladným vztahem ke svému personálu se netají například Khloé Kardashian, která se svou chůvou neváhá trávit volný čas – chodila s ní na party i do města.

Zcela opačný přístup má naopak Mariah Carey, která se přiznala, že své opatrovatelky vyhazuje doslova lusknutím prstu. Nejen na její děti, ale na Mariah se tak zřejmě nesmí člověk ani křivě podívat.

Pravda, celebritám někdy závidíme jejich možnosti. Privilegia ale přináší také pořádné peripetie a jak se zdá, někdy je zkrátka lepší být obyčejný chudý rodič...

Sdílet

TOP články

Nejnovější