Proměna Štěpána Kozuba: Začal chodit do posilovny a je samý sval a šlacha!

Štěpán Kozub se přiřítil na českou hereckou scénu jako uragán. Zaujal především svým nekorektním humorem, kterým dokáže pobavit obrovské množství diváků. Zároveň se ale nebojí ani vážnějších rolí. Za jednu takovou dokonce nedávno získal mezinárodní ocenění!

Který český film zaujal porotu v zahraničí? A jaké aktivitě se v poslední době začal věnovat Štěpán Kozub?

Sedmadvacetiletému Štěpánu Kozubovi, který se proslavil například snímky Shoky & Morthy: Poslední velká akce, Tři Tygři ve filmu: JACKPOT nebo Grand Prix, se v současnosti vyloženě daří a natáčí jeden povedený snímek za druhým.

Film Spolu

Jeho talentu si všimli už i za hranicemi Česka. V britské filmové soutěži Latitude Film Awards byl vyhlášen jako nejlepší herec v hlavní roli v dramatu Spolu z roku 2022. V něm jeho postava Michala trpí poruchou autistického spektra. Jeho oddanou matku hraje Veronika Žilková a sestru Terezu zase Kamila Janovičová. I když jejich rodina řeší řadu potíží, stále neztrácí naději a humor.

Proměna Štěpána Kozuba

Fanouškům také neuniklo, jak na sobě Štěpán Kozub v poslední době maká po fyzické stránce. Během poměrně krátké chvíle se vypracoval tak, že je samý sval a šlacha. Herec čelil mnoha otázkám od diváků, kteří se ho ptali, proč začal takhle hodně cvičit. Často si mysleli, že je to kvůli nějaké roli, ale skutečný důvod je jiný.

Štěpán Kozub
Štěpán Kozub  |  FOTO:  TV Nova

Cvičení jako relaxace

„Už delší dobu jsem hledal něco, při čem bych si dokázal tzv. ‚čistit hlavu‘. Nějaký koníček, aktivitu mimo herectví! No a je to tady! Po dlouhém hledání jsem na to přišel!“ svěřil se se svým důvodem herec na Instagramu. „Je to zhruba 3 měsíce, co chodím pravidelně cca 4x týdně do posilovny. Celé mé cvičení je postaveno na silových a intenzivních trénincích. A funguje to! Hlava se rovná a tělo zpevňuje!“ pochvaluje si.

Kozub: Bez urážky!

V minulém roce si herec splnil sen, když vyrazil na tour se svou první stand-up show s názvem Kozub: Bez urážky! Ta byla nabitá nekorektním humorem, černými vtipy a přisprostlými historkami. O čem si ostatní jen tiše šeptají, to se totiž on nebojí říct nahlas.

Stand-up show Kozub: Bez urážky! najdete nyní nově na Voyo!

Sdílet
  • #Štěpán Kozub

TOP články

Nejnovější