Štěpán Kozub k nepoznání: Maskéři z něj udělali starce s přehazovačkou

V umělecké branži se často setkáváme s nečekanými proměnami, které herce a zpěváky mění v naprosto nepoznatelné postavy. Tentokrát se jedná o skvělou maskérskou práci, která proměnila herce, muzikanta, režiséra a komika Štěpána Kozuba ve staříka. A to kvůli novému videoklipu!

Kdybyste Štěpána Kozuba v pražských ulicích potkali v této masce, jen stěží byste ho poznali. Maskérům se podařilo mladého herce proměnit ve vetchého staříka s přehazovačkou na hlavě.

Proměna Štěpána Kozuba

K překvapivé proměně došlo během natáčení videoklipu k písni Vrať srdce, za kterou stojí trio Štěpán Kozub, Jiří Krhut a Barbara Kanyzová. Píseň má navíc daleko větší přesah, než se na první dobrou může zdát.

Štěpán Kozub
Štěpán Kozub se díky masce proměnil ve starého muže.  |  FOTO:  Instagram Š. Kozuba

První pomoc

„Před dvěma lety jsem byl požádán slečnou, která se zabývá první pomocí a dělá taky kurzy, abych udělal písničku. Tématem mělo být, ať lidé nejsou lhostejní a když vidí, že se někde něco děje, ať přiloží ruku k dílu, protože lepší je nějaká pomoc než žádná pomoc,“ vysvětluje Jiří Krhut, který byl společně se Štěpánem Kozubem a Barbarou Kanyzovou hostem Snídaně.

Kozub
Muzikanti Jiří Krhut, Barbara Kanyzová a Štěpán Kozub byli hosty Snídaně.  |  FOTO:  TV Nova

Videoklip k písni Vrať srdce

Píseň byla hotová, ale dva roky ležela v šuplíku. Na scénu přišla dvojice Adam Parma a Pavel Kopp, kteří se rozhodli k singlu natočit videoklip.

„Většinou si klipy děláme sami, ale tohle bylo ojedinělé v tom, že nás oslovili kluci a celé jsme to nechali na nich. Nápad, masky, příběh, scénář, to je všechno práce kluků,“ vysvětluje hlavní hrdina příběhu Štěpán Kozub, který se v klipu díky maskám převtělí hned do několika životních fází. Proměny si nadmíru užíval. Premiéru klipu mohou fanoušci očekávat 15. června. Na exkluzivní záběry ze zákulisí se podívejte ve videu.

Film Grand Prix se Štěpánem Kozubem sledujte na Voyo!

Sdílet
  • #Štěpán Kozub

TOP články

Nejnovější