Martina Pártlová a poklad z archivu: Co skrývala pod kostýmem v X Factoru?

Pamatujete na X Factor? Právě díky této hudební soutěži odstartovala kariéru Martina Pártlová. Před porotou a diváky dokázala, že to na pódiu umí rozjet nejen jako zpěvačka. Připomeňte si její vystoupení z roku 2008 ve videu. Takový provaz totiž hned tak neuvidíte!

Martina si nostalgicky připomněla své pěvecké začátky díky archivní fotce, kterou jí poslal tehdejší taneční partner. Soutěžní kolo s podtitulem Noc filmových hitů tehdy odstartovala písní Sway. „Zpívám tam hrozně falešně,“ okomentovala Martina Pártlová se smíchem pro nova.cz.

Gymnastka

„Chodila jsem 8 let na moderní gymnastiku, takže to byla moje jediná deviza, zpívat mi moc nešlo, ale nohu jsem k hlavě dala,“ říká zpěvačka humorem sobě vlastním. Přestože v X Factoru předvedla pozoruhodnou pružnost, tanci už se později nevěnovala. „Přestalo mě to v pubertě bavit a pak už jsem měla jiné zájmy, jako byli kluci, bary a diskotéky,“ směje se. 

Martina Pártlová, X Factor
Martina Pártlová v roce 2008 jako soutěžící v show X Factor.  |  FOTO:  Jindřich Kodíček

​Uvažovala by Martina Pártlová nad účastí v taneční show? Po zkušenostech kolegyně Veroniky Arichtevy spíš ne. „Mě už bolí kyčle, kolena a všechno, takže bych to fyzicky nezvládla, ale bavilo by mě to,“ vysvětluje.

Femme fatale, vichřice a cudnost

Tanečními kreacemi, kterými s odstupem času ohromila i sebe samu, překvapila taky porotu ve složení Petr Janda, Ondřej Soukup a Gabriela Osvaldová. „Martina vypadá jako femme fatale a žena vichřice, ale ona je tak cudná, že si pod ten úžasný kostýmek vzala bombarďáky,“ vtipkovala porotkyně Osvaldová, jak si můžete připomenout ve videu.

Ondřej Soukup, Petr Janda, Gabriela Osvaldová
V porotě usedli Ondřej Soukup, Gabriela Osvaldová a Petr Janda.

​„Pamatuju si na to, měla jsem pod tím široké kalhotky, ne tanga, aby mi nevylezlo něco, co nikdo nechce vidět,“ vzpomíná zpěvačka, které účast v X Factoru změnila profesní život. „Do té doby jsem nikdy a nikde nezpívala. Moji rodiče mě tam slyšeli poprvé, bylo to velké překvapení pro všechny. Do té doby jsem si hlasitě zpívala maximálně za barem,“ vysvětluje.

Modla Osvaldová

Z X Factoru jí utkvěla v hlavě především Gabriela Osvaldová, kterou Martina označuje za svou modlu. „Byla jsem jedinou ženskou, kterou si vybrala do svého týmu soutěžících a byla jsem na to hrozně pyšná. Poznala jsem spoustu přátel a litovala bych toho, kdybych tam nešla. Zpětně to vnímám skvěle, ale v tu dobu to byly největší nervy, co jsem kdy měla,“ dodává Martina Pártlová.

Sdílet

TOP články

Nejnovější