Oktagon plný hvězd: Kašpárek s manželkou, Besky s Vaculou a Sabina s Muradovem

V sobotu se pražská libeňská hala O2 arena otřásala v základech. Od šesti hodin se zde otevřely brány novodobého kolosea a diváci se začali usazovat v ochozech, aby mohli přihlížet lítým bojům v osmiúhelníkové drátěné kleci, kde je to souboj na život a na smrt. Když budeme mírní, tak jen tu mediální. Oktagon s číslem 43 sliboval výjimečnou show – a toho také dostál. Kolem půlnoci jsme poznali nového šampiona. Toho druhého totiž vůbec poznat nešlo.

Od počátečního škrcení Matěje Daňka s Endritem Brajshorim přes další škrcení Ahmeda Vily a Kima Thinhuagena k předčasné popravě Daniela Toleda Marcem Doussisem následovala řada dalších atraktivních zápasů, ale na chodbě, kde člověk potkal například bývalou účastnici soutěže MasterChef Česko Ivku Sarauerovou, bylo stále plno lidí. Hlavní zápas večera byl totiž ještě daleko.

Sabina s Muradovem ve VIP
Protože se ale jednalo nejen o velkou sportovní událost, ale i o společenskou akci, nenechala si tuhle „plavkiádu“ ujít řada českých celebrit. „Plavkiádu“ z toho důvodu, že u některých návštěvníků, respektive návštěvnic, jste si nebyli jistí, jestli nepřišli na show rovnou z bazénu, protože byly velmi spoře oděné. Jako doma si tak nejspíš přišel soutěžící poslední řady Love Islandu Zbyněk Vlček, protože to vskutku jako u bazénu chvílemi vypadalo. Co mu více mohlo navodit atmosféru letní realityshow, byla i jeho souputnice Sabina Karásková. Ta se ale ve VIP lóži tiskla ke svému miláčkovi Muradovi a Zbyněk v hledišti jí byl asi celkem jedno.

​Koho nezajímá Love Island, v rámci korzování po obvodu haly a hledání toho správného párku v rohlíku, mohl narazit na další zajímavé návštěvníky. Na promenádě jsme potkali porotce soutěže MasterChef Česko Radka Kašpárka s manželkou Andreou, které to v černých šatech extrémně slušelo. Další krasavicí na obzoru byla Besky, ruku v ruce s fešákem ze Zlaté labutě Adamem Vaculou. Ostatně sám Vacula nejde pro ránu daleko, je vášnivým boxerem. A dívčí srdce zaplesalo i při pohledu na Specialistu Lamboru.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Adam Vacula (@adamvaculla)


Kozma poslal Lohorého na vlak
Pokud jste zrovna nesledovali zápasníky v kleci, mohli jste sledovat zápasníky mimo klec. V hledišti byly hvězdy jako Jiří Denisa Procházka nebo Attila Végh. Předskokanem hlavního fightu večera byl ostravský bijec s růžovou kšticí David Kozma, který naprosto nelítostně poslal Francouze Alexe Lohorého na TGV. Snad mu za výhru 80 tisíc euro koupil alespoň lístek.

To nejlepší na konec platí i v případě sobotního Oktagonu. Patrik „Inspektor“ Kincl a Karlos „Terminátor“ Vémola nastoupili do klece za bouřlivého jásotu publika. Nutno říct, že „Inspektor“ z Hradce Králové si nejspíš dovezl celé město, protože převaha fanoušků v ochozech byla zřejmá. Když se na kostce objevil Karlos, ozvalo se i zvučné bučení. Po čtyřech kolech, kdy se po sobě dva borci převážně váleli, nebo se objímali u plotu, v kole pátém přišel zajímavý zvrat.

Lela Vémolovi štěstí nepřinesla
Karlos, který měl většinu času schovanou hlavu v Kinclově břiše, se vymanil z jeho područí a odhalil světu svou tvář, kterou už drahnou dobu diváci neviděli a… nejspíš ani dlouho neuvidí. Jeho obličej byl pod neustálými ranami lokty a pěstí tak zdeformovaný, že to chvíli vypadalo, že snad Vémola i přišel o oko. Nebylo ho totiž pod otokem vůbec vidět a v místě, kde by mělo být ucho, se skvělo něco jako malina. Ačkoliv prý měla jeho Lela na sobě ten večer šaty pro štěstí a před vstupem do klece ho políbila (ale on si to utřel), vítězem se stal Patrik Kincl. Do poslední chvíle nebyl výsledek nijak jasný, a tak když rozhodčí zvedl „Inspektorovu“ ruku nad hlavu a zezadu mu obepli pás šampionů, hala propukla v obrovský jásot. Poražený Vémola se v tichosti uklidil do nemocnice a celou závěrečnou show si pro sebe ukradl vítěz večera Patrik „Inspektor“ Kincl. Gratulujeme a těšíme se na ten zápas s Attilou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Pokud byste chtěli nahlédnout do soukromí Karlose Vémoly a vidět, jak to chodí u něj doma, pusťte si na Voyo zábavný dokument Víkend u Vémolů, kterým vás provede Lumír Olšovský.

Sdílet

TOP články

Nejnovější