Jan Saudek oslavil 88. narozeniny: Živím dvouletého syna a dalších 16 lidí

Fotograf Jan Saudek byl hostem Snídaně, kde dodatečně oslavil 88. narozeniny. Při té příležitosti zavzpomínal nejen na moment, kdy vzal poprvé do ruky fotoaparát, ale taky se velmi upřímně rozpovídal o pestrém osobním životě.

Jan Saudek dorazil do studia Snídaně po boku manželky Pavlíny v dobré náladě. Od začátku hýřil humorem, jak je u něj zvykem. „Těším se, až budu starý, že nebudu muset pracovat,“ vtipkuje fotograf, který se do důchodu rozhodně nechystá.

Pracující tatínek, dědeček i pradědeček

 „Živím 16 lidí, většinou jsou to malé děti. Teď se mi ještě narodil kluk, má dva roky. Pája to nerada slyší, protože ho nemám s ní,“ řekl otevřeně. „Pája musela vyřizovat alimenty, proto to nerada slyší,“ doplňuje ho pohotově a s nadhledem manželka Pavlína Saudková.

Jan Saudek a Pavlína Saudková
Jan Saudek dodatečně oslavil 88. narozeniny ve Snídani, kam dorazil s manželkou Pavlínou.  |  FOTO:  TV Nova

​Vtípky

Jan Saudek má se současnou manželkou Pavlínou tři děti, ostatní ratolesti má z předchozích vztahů. Fotograf vtipkuje, že se svých dětí ani nemůže dopočítat. Je dědečkem i pradědečkem. Jeho nejmladší nemanželský potomek, dvouletý chlapec, žije s matkou na Slovensku.

Jan Saudek, Pavlína Saudková
S nynější ženou Pavlínou má fotograf tři děti. Nejmladší nemanželský syn vyrůstá na Slovensku.  |  FOTO:  Herminapress.cz

​Fotograf

„Když jsem byl bohatý, udělal jsem chybu, které lituju,“ prozradil dále. Jakou chybu? Proč si dodnes s manželkou vyká? A jak náš úspěšný fotograf vzpomíná na své karierní začátky? Dozvíte se v rozhovoru.

Film Fotograf, který je inspirovaný životem Jana Saudka, najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější