• Články
  • České celebrity
  • Česká Miss Švantnerová se stala maminkou: S partnerem vybrali holčičce netradiční jméno

Česká Miss Švantnerová se stala maminkou: S partnerem vybrali holčičce netradiční jméno

Nikol Švantnerová se stala maminkou! Česká Miss 2015 porodila holčičku, kterou s partnerem Ondřejem Antošem pojmenovali Mia.

Ačkoliv si misska své soukromí poměrně střeží a jejího partnera na sociálních sítích uvidíte spíše sporadicky, ohledně příchodu miminka byla Nikol sdílnější. Své fanoušky informovala o přípravách na porod, průběhu a pochlubila se i výbavičkou.

Česká Miss 2015 se dočkala vysněného miminka a o radostnou novinku se podělila na Instagramu. V nemocnici ve Šternberku porodila holčičku. Ve stories se pochlubila detaily. „Ve čtvrtek v 7 ráno mi praskla voda, kontrakce žádné, tak jsem si dala sprchu, pobalila a jeli jsme do porodnice,“ svěřila se modelka.

Rychlý porod
Švantnerová se ve stories také pochlubila informací, že vše proběhlo dost rychle. „První kontrakce přišly kolem 6 hodiny a kolem 9 jsme se přesunuli na porodní sál. Nakonec se vše strašně rychle rozjelo. Díky tatínkovi, který byl od začátku až do konce celou dobu se mnou, mám aspoň vzpomínky na toto vše,“ napsala modelka s dovětkem, že krátce po půlnoci měla holčičku u sebe. „A najednou v 0:19 mi na břicho přiložili tenhle malý zázrak,“ dodala modelka.

První fotografie
Novopečená maminka na Instagramu také sdílela první fotografii. „Mia 17. 3. 2023 v 0:19. Miluju nejvíc na světě a děkuju za takový zázrak!“ napsala dojatá Nikol ke snímku, kde s partnerem něžně svírají ručičku své holčičky.

Ve videu si připomeňte, jak sestřičky z Malých lásek vzpomínají na natáčení.

Sdílet

TOP články

Nejnovější