Netradiční svatba Sáry Affašové z Ulice a Martina Donutila: V čem bude jiná?

Herečka Sára Affašová a Martin Donutil, syn herce Miroslava Donutila, na konci minulého roku oznámili na sociální síti radostnou novinku – budou se brát! Nyní se představitelka Jany ze seriálu Ulice na Instagramu podělila o první podrobnosti týkající se jejich svatby.

Vztah Sáry Affašové a Martina Donutila má za sebou velkou životní zkoušku. Minulý rok v říjnu pár oznámil, že den před termínem porodu přišli o dítě. Přestalo mu tlouct srdíčko. 

Společně však toto náročné období zvládli a v listopadu odjeli na výlet do New Yorku, kde Martin na Times Square poklekl a požádal Sáru o ruku. Nyní budoucí manžele čeká spousta radostných povinností s plánováním svatby.

A právě o svatbě se pohledná herečka rozepsala na svém profilu na Instagramu. „Našli jsme překrásný místo s duší, tak, jak jsme si vysnili. Příroda, les, louky, rybník, potok. Už mám i šaty.:)
Moc se těším, až Vám to ukážeme,“ pochlubila se herečka.

Mladý pár však kromě plánování svatby prožívá šťastné období i po pracovní stránce a rozhodně se tedy mají jejich fanoušci na co těšit. „My zase pilně pracujeme, zkoušíme v divadle, hrajeme, premiérujeme, budeme točit novej seriál, společně, na to se opravdu moc těšíme..“ rozepsala se Affašová.

​Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly Ulice najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější