• Články
  • České celebrity
  • Jak proběhly zásnuby Kristýny Hrušínské z Ulice? S partnerem to oslavili originálním způsobem

Jak proběhly zásnuby Kristýny Hrušínské z Ulice? S partnerem to oslavili originálním způsobem

Vanda se může radovat. Luděk ji požádal o ruku, i když to podle její představitelky Kristýny Hrušínské bylo pod nátlakem. Ona sama je vdaná. A žádost o ruku má také za sebou. Jak to její manžel Matěj tehdy udělal? A co se kvůli tomu naučil?

Kristýna Hrušínská zažívá v poslední době krásné období. V prosinci se jí narodil syn Jakub, který dělá radost nejen jí, ale také manželovi Matějovi a druhému synovi Vojtovi. Štěstí se usmálo také na Vandu v Ulici. Luděk (Vasil Fridrich) se totiž rozhodl do toho konečně praštit.

Chystá se svatba

„Luděk se konečně odhodlá. Na takový jemný Vandin nátlak. Asi pochopí, že je načase ji požádat o ruku. Vanda to samozřejmě brala romanticky, ona by vzala romanticky asi jakoukoliv situaci, hlavně, že se to stalo,“ usmívá se Hrušínská. 

A jak zareaguje okolí na novinku? „Nejdřív jsou trošku překvapení. Máma jí to samozřejmě přeje, protože ví, že po tom touží. Amálka také ví, že po tom touží. Oni v podstatě všichni vědí, že po tom Vanda hodně touží, takže jí to přejí, protože vidí, že jsou šťastní. Koneckonců i ta Blanka. Tedy aspoň se zdá, že jim to přeje,“ říká herečka.

Romantické zásnuby

U Vandy už zásnuby proběhly, stejně tak i u Hrušínské. A zážitek to byl pro ni nezapomenutelný. „Žádost o ruku proběhla v únoru. Matěj to naplánoval tak, abychom to stihli do léta. Protože mám bráchu, který žije v Austrálii, ségra žije v Americe, a oni se to léto tady měli sejít. Měli jsme se tu vidět všichni, takže to Matěj udělal prozíravě, že mě požádal, abychom to do léta stihli a mohli na svatbě být... Poklekl, řekl, jestli si ho vezmu, já řekla ano... A ten večer jsme šli do Semaforu na Kdyby tisíc klarinetů,“ vzpomíná Hrušínská.

Matěj ji také překvapil písní, kterou si pro ni připravil. „Pořád říkám, že nikdo neumí zazpívat Píseň pro Kristinku. Všichni vědí, že ‚stejně voní žluté květy šafránu‘, ale nikdo neví, jak to je dál, jaké jsou všechny ty sloky. A Matěj se to naučil. Zazpíval to celé, tedy zazpíval, snažil se. Ale bylo to hezký, to mě tedy dojalo,“ dodává Hrušínská.

​Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:25 na Nově! ​Celé díly Ulice najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější