• Články
  • České celebrity
  • PŘED a PO: Kristýna Hrušínská z Ulice zapózovala se synem Jakubem! Po porodu vypadá fantasticky

PŘED a PO: Kristýna Hrušínská z Ulice zapózovala se synem Jakubem! Po porodu vypadá fantasticky

Mnoho žen zveřejňuje po porodu na sociálních sítích své fotografie před a po. To stejné udělala také Kristýna Hrušínská, která se jen pár dnů před Štědrým dnem stala dvojnásobnou maminkou. Představitelka Vandy ze seriálu Ulice však zvolila poněkud jiný způsob porovnání a my jí za její originalitu tleskáme.

Kristýna Hrušínská si společně s manželem Matějem Balcarem nadělila ten nejkrásnější vánoční dárek trochu v předstihu. Jen pár dní před Štědrým dnem se jim narodil druhý syn, který dostal krásné jméno Jakub.

Spokojená rodina
Herečka od té doby zveřejňuje na svém profilu na Instagramu snímky šťastné rodiny. „Krásný poslední večer tohoto roku a ještě krásnější dny a večery v roce příštím!“ napsala herečka k příspěvku, kde jsou všichni pohromadě.

Nejkrásnější památka
Herečka, kterou diváci znají především ze seriálu Ulice, se v době, kdy čekala druhého syna, nechala na památku zvěčnit s těhotenským bříškem. Nyní, jen pár dnů po narození Jakuba, opět zapózovala před objektivem fotografky Michaely Kamprlové. Kristýna se ke všemu nechala vyfotografovat ve stejné póze jako v době těhotenství. Tím vznikly krásné fotografie ve stylu před a po.

Sledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:30 na Nově! ​Celé díly Ulice najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější