Kristýna Hrušínská se pochlubila v 9. měsíci bříškem: Bude to kluk, nebo holka?

Kristýna Hrušínská oznámila na začátku srpna radostnou novinkou. Herečka čeká s manželem Matějem Balcarem druhého potomka. Ačkoliv na představitelce Vandy nebylo v prvních měsících těhotenství takřka poznat, nyní se už krásně zakulatila a nechala si před porodem své těhotenské bříško zvěčnit.

Představitelka Vandy ze seriálu Ulice se nechala ke konci těhotenství nafotit s těhotenským bříškem. Ačkoliv toho má Kristýna Hrušínská před porodem až nad hlavu, na tohle focení si čas našla. A rozhodně udělala dobře. Nastávající maminka doslova září.

Bude to holka, nebo kluk?
Kristýna Hrušínská pohlaví miminka doposud neprozradila, fanoušci však hojně pod fotografií spekulují, zda to bude holka, nebo kluk. „Tak to je holčička jak vyšitá. Moc Vám to sluší,“ napsala jedna ze sledujících. ​Zda to opravdu bude holčička, si budeme muset ještě chvíli počkat. Pokud by to tak skutečně bylo, měla by Kristýna malou spojenkyni, s manželem Matějem Balcarem mají syna Vojtu, který se na sourozence moc těší.

Nezastaví se
A jaké změny herečka pociťuje oproti prvnímu těhotenství? „Je to jiné. Je to taky tím, že jsem o šest let starší, a taky jsem v trošku větším zápřahu, než jsem byla s Vojtíkem, to jsem měla víc klid. Hrála jsem představení a měla jsem jen pár natáčení. Teď do toho kromě divadla a Ulice mám Vojtíka, plus ještě pejska a malujeme byt. Je toho fakt hodně," svěřila se Hrušínská nova.cz

 

Celé díly Ulice najdete na VoyoSledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Související videa

Kristýna Hrušínská
Kristýna Hrušínská

Sdílet

TOP články

Nejnovější